Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Zapraszamy do obejrzenia relacji z już odbytych targów w hurtowni ABRO! W dniu 9 lutego 2024 roku w hotelu Trylogia miały miejsce pre-targi wielkanocno/zabawkarskie, podczas których zapoznaliśmy się nie tylko z njnowszą ofertą krajowych dystrybutorów. Dzięki naszemu uczestnicywu powstało także video, w którym właściciele firmy opowiedzieli historię swojej działalności. Film jest już dostępny więc zachęcamy do obejrzenia i podzielenia się swoją reakcją!

Wiemy, że nasza branża już od dawna przygotowana jest do Wielkanocy! Podczas minionych targów, gdzie przybyło liczne grono klientów można było znaleźć w ofercie zabawki, artykuły dekoracyjne i wiele innych produktów, które sprawią, że święta wielkanocne będą jeszcze piękniejsze. Wśród wystawców znajdowały się firmy z całej Polski, takie jak ABINO, ADAR, ALIGA, ARGO, ARPEX, ASTRA, Bartek Candles, BENIAMIN, BREWIS, CALIBRA WORLD, CDC PL, DAFFI, DALPRINT, DECOPATCH, DEKOR ART SERVICE, DERFORM, EURO-TRADE, EV CORP, GALERIA HOBBY, GDD, HAMELIN, INCOOD, JAPOKO, JUPITER, MAIN PAPER, MFP PAPER, MG DYSTRYBUCJA, MICHALCZYK I PROKOP, MILAN POLSKA, NEWELL, PAPER BLANKS, PASO, PASTELLO – ALFA, PATIO, POL MAK, ROZETTE, ST.MAJEWSKI, STABILO, STANLEY, STNUX, SZTUKA RODZINNA, TADEO, TRENDHAUS, TUBAN, Cartamundi oraz USŁUGI RYNKOWE.

 

Telefony komórkowe_kreacje_świąteczne - sprawdź opinie

Przechadzając się przez stoiska znaleźliśmy artykuły wielkanocne, np. stroiki, figurki, świeczki, obrusy, serwetki, zajączki, kurczaki, baranki, pisanki i inne tekstylia szkolne, zabawki/puzzle, gry, artykuły prezentowe i opakowania oraz produkty hobbystyczne. Targi były doskonałą okazją, aby przygotować się do Wielkanocy i znaleźć wszystko, czego potrzebujesz. Był to również świetny pomysł na spędzenie wolnego czasu z branżą.

Wstęp na targi był bezpłatny. Zapraszamy do obejrzenia wideo i oczywiście na kolejne spotkanie w Abro już 5 kwietnia 2024 roku!

 

 

 

 

 

 

 

Dla dziecka - sprawdź opinie

Wybrane ogłoszenia

Zestaw zakreślaczy MP Poland
Książeczka idealna dla małych i dużych modniś. ...
Z powierzchnią suchościeralno-magnetyczną
Pudełka tekturowe na prezenty od zajączka :) albo ...
Piórnik z najmodniejszej ostatnio kolekcji BESTIES ...
Pióra wieczne i kulkowe na naboje.
Planery roczne, miesięczne, tygodniowe...
Idealne dla domowych artystów.
Przyjaciel na Dobre i Złe Chwile
Dla chłopca i dziewczynki

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Tylko 220 z 6 tys. firm wykonało obowiązkowy audyt energetyczny.

    Zaledwie 220 przedsiębiorstw złożyło informację o przeprowadzeniu audytu do Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki. Zobowiązanych jest do tego w sumie ponad 6 tys. podmiotów. Na realizację audytu pozostały im tylko trzy miesiące. Za niedopełnienie ustawowego obowiązku grożą im kary finansowe, sięgające nawet 5 proc. rocznych przychodów. Większość przedsiębiorstw nie zdaje sobie sprawy ze zbliżającego się terminu albo traktuje audyt wyłącznie jako konieczny obowiązek administracyjny.

    Więcej…  
  • Polacy po raz kolejny wybrali jakość marki Activejet

    Badanie Konsumencki Lider Jakości 2019 po raz kolejny wykazało, na które marki stawiają Polacy. Prawie 15,5 tys. respondentów oceniło jakości usług i produktów dostępnych na rodzimym rynku. Jedną z wyróżnionych marek w tym roku ponownie został Activejet.

    Więcej…