Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Paw Patrol

Rekomendujemy Dodaj do ulubionych
Kontakt Rozette Sp. z.o.o.
ul. Daleka 8/26
02-024 Warszawa
POLSKA
ODDZIAŁ W ŁOWICZU:
Rozette Sp. z.o.o.
ul. Klickiego 22
99-400 Łowicz
POLSKA
https://www.b2b.rozette.pl/login

Opis

Poznaj magiczny świat Psiego Patrolu na produktach Rozette!

Firma Rozette, ceniony dystrybutor akcesoriów dla dzieci, przenosi małych fanów Paw Patrol w fascynujący świat ich ulubionych bohaterów za pomocą bogatej kolekcji produktów z oficjalną licencją Paw Patrol. Obecnie w asortymencie dostępnych jest kilka niezwykłych produktów, które sprawią, że codzienne przygody będą jeszcze bardziej ekscytujące:

 • Plecak Paw Patrol Small 3D Mates
  Zawiesz się na plecaku Chase'a, Marshalla i reszty Psi Patrolu, aby zabrać swoich ulubionych bohaterów wszędzie tam, gdzie zabierzesz swój plecak.
 • Butelka Paw Patrol
  Napij się z butelki ozdobionej wizerunkami Psi Patrolu, sprawiając, że picie wody stanie się jeszcze bardziej ekscytujące!
 • Lunchbox Paw Patrol
  Spakuj swoje ulubione przekąski do lunchboxa z motywami Paw Patrol, aby posiłki były jeszcze bardziej zabawne i smaczne.
 • Zestaw do Malowania Duży 52 Części Paw Patrol
  Rozwijaj swoją kreatywność, malując obrazy z ulubionymi postaciami Psi Patrolu, korzystając z kompletnego zestawu do malowania.
 • Kolorowanka Mandala Paw Patrol z Perforowaną Linią
  Odkryj spokojną aktywność kolorowania mandali z motywami Psi Patrolu, co pozwoli na chwilę relaksu i twórczej zabawy.
 • Podkładka do Kolorowania Paw Patrol
  Zapewnij sobie godziny kreatywnej zabawy dzięki podkładce z arkuszami do kolorowania, na których znajdują się ulubione postacie z bajki.

Te i wiele innych produktów Rozette z oficjalną licencją Paw Patrol sprawią, że codzienne życie stanie się jeszcze bardziej kolorowe i ekscytujące dla małych fanów tej uwielbianej bajki!

---

Pamiętaj, że oficjalne produkty z licencją Paw Patrol są nie tylko wspaniałą zabawą dla dzieci, ale także zapewniają wysoką jakość i bezpieczeństwo, co daje rodzicom pewność, że ich małe odkrywcy są w dobrych rękach.

Informacje dodatkowe

Lokalizacja

Warszawa, Polska, Europa
Daleka 8/26 , 02-024

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 874
Wyświetlony: 179
Wygasa: 2024-08-29 17:21:00

Komentarze

comments powered by Disqus

Losowo wybrane artykuły branżowe

 • Stwórz idealną przestrzeń dla swojego dziecka

  Badanie rynku artykułów dziecięcych wykazuje, że wartość tego rynku w Polsce w 2020 r. wynosiła 14,49 mld zł. Sektor ten obejmuje swoim zakresem szereg produktów, począwszy od odzieży i obuwia dziecięcego, poprzez zabawki, kosmetyki dla dzieci, artykuły higieniczne, żywność dla niemowląt aż do mebli dziecięcych, wózków i fotelików. Wartość światowego rynku samych tylko zabawek w 2021 szacowana jest na 156,5 mld dol. Eksperci prognozują ponad 7,5-procentowy wzrost w latach 2022-2027 (do wartości 249,6 miliarda dolarów). W Polsce ? wg danych z panelu RMD Research ? roczna wartość rynku zabawek wyniosła około 4 mld zł. 

  Więcej…  
 • 30 marca - Światowy Dzień Ołówka

  Obchodzony 30 marca Światowy Dzień Ołówka to świetna okazja, żeby poświęcić kilka chwil temu ? tylko pozornie ? niepozornemu narzędziu. Tylko czy w 2020 roku ołówek może wzbudzać jeszcze jakiekolwiek zainteresowanie? Bez obaw, jesteśmy absolutnie spokojni o jego przyszłość.

  Więcej…