Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Takie informacje, niestety, co jakiś czas pojawiają się u nas na stronie. Życie mija i z wielkim żalem, ale na jego koniec w pewnym wieku musimy się godzić. Nigdy jednak nie pogodzimy się z tym, gdy taka strata przychodzi nagle, bez przyczyny i jakiegokolwiek wytłumaczenia. Dziś z bólem piszę o Kasi Ankikiel. Koleżanki, kiedyś z jednej firmy, potem z tej samej branży. 

Z głębokim smutkiem i żalem, muszę podzielić się wiadomością o odejściu osoby, którą większość z Was znała. Kasia Ankikiel, z magazynu Papierniczy Świat, który kiedyś był pod moją opieką, to nie tylko koleżanka z byłej pracy, ale także inspiracja dla wielu z nas w branży. Kasia nieustannie emanowała ciepłem, dobrocią i profesjonalizmem, pozostawiając w naszych sercach niezatarte wspomnienia.

Pamiętam, jak wiele lat temu zaczynałyśmy razem naszą przygodę w tej samej firmie. Byłyśmy częścią jednego zespołu. Wtedy oddawałyśmy serce i pasję innym magazynom. Później losy zawodowe poprowadziły nas w inne, a jednak tak bliskie miejsca. Po moim odejściu to Kasia przejęła stery nad magazynem, który zawsze traktowałam jak swoje redakcyjne dziecko. Nie mogłam sobie wyobrazić lepszej osoby do kontynuowania tego dziedzictwa.

Mimo, że teoretycznie mogłyśmy być postrzegane jako konkurencja, Kasia zawsze traktowała mnie z szacunkiem i wsparciem, jakiego nie brakowało również z mojej strony. Nasze spotkania na targach branżowych były pełne ciepłych uśmiechów i wspólnej wymiany grzeczności.

Jedną z rzeczy, którą zawsze będę pamiętać o Kasi, jest jej miłość do dziergania na szydełku i kochanie kotów. To były pasje, które sprawiały, że jej oczy świeciły się radością. Jej serce było pełne życzliwości nie tylko dla ludzi, ale także dla zwierząt.

Dziś, gdy piszę te słowa, czuję, jak bardzo będzie nam brakować Kasi w naszej branży. Jej profesjonalizm, pozytywne podejście i dobroć nie tylko pozostawiły trwały ślad w naszych sercach, ale również w naszej pracy i społeczności. Odejście Kasi jest stratą nie tylko dla nas, ale dla całej branży.

W tych trudnych chwilach składamy kondolencje rodzinie i bliskim Kasi. Niech wspomnienia o niej będą źródłem siły i pociechy. Żegnamy Cię Kasiu, z głębokim smutkiem i wdzięcznością za to, że byłaś częścią naszego życia i naszej branży. Twój uśmiech i dobroć na zawsze pozostaną w naszych sercach.

Wiem, że żadne słowa dziś nie wrócą Cię do nas, ale pamięć musi pozostać.

Droga Branżo - wierzę, że najpiękniej jak można pożegnamy Kasię. Pogrzeb Kasi Ankikiel odbędzie się 23.04.2024 o godzinie 14:00 w Kościele Zwiastowania Najświętszej Maryi Panny w Serocku.

Z żalem w sercu - Daria M. Costera

Wybrane ogłoszenia

Idealny dla każdego
Przepiękne plecaki - 2 propozycje.
Piórnik z najmodniejszej ostatnio kolekcji BESTIES ...
Nowość w ofercie Rafcom.
Książeczka idealna dla małych i dużych modniś. ...
Genialna książka dla dziewczynek.
Samoprzylepne uchwyty do większości rodzajów kabli ...
Połączenie elegancji z trendami
Najlepsza licencja tego roku!
Dla dzieci 4+ z 20 aktywnościami.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Zakup drukarki - na co zwrócić uwagę

    Tak trywialne pytanie, a jednak często pojawiające się w momencie chęci zakupu urządzenia drukującego. Czy wybrać nabiurkowe urządzenie marki HP, czy może duży kombajn marki Epson? Dylematy, jakie pojawiają się powinny być szybko rozwiane przez pryzmat naszych potrzeb.

    Więcej…  
  • Ważą się losy zmian w Kodeksie pracy.

    Projekty nowych kodeksów indywidualnego i zbiorowego prawa pracy w obecnej formie spowodowały zamieszanie po stronie pracodawców i samych pracowników ? ocenia Michał Szuszczyński, wykładowca Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu. Plusem projektu jest m.in. propozycja zmian w systemie urlopowym. Z kolei propozycje dotyczące form zatrudniania i rozwiązywania stosunku pracy mogą przysporzyć pracodawcom szeregu problemów. Nie wiadomo jeszcze, czy proponowane przez Komisję Kodyfikacyjną zmiany będą procedowane.

    Więcej…