Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Oto historia o niedźwiadku Frosty, który uwielbiał każdy klimat, pomimo że zazwyczaj kojarzyło się go z zimową aurą.

Niedźwiedź Frosty, choć nazwą sugeruje zimowy charakter, ma w sobie coś niezwykłego. Wprawdzie uwielbia zimowe zabawy i mroźne przygody, ale równie mocno tęskni za letnim słońcem i kolorowymi tęczami.

Gdy zbliża się lato, Frosty wraz z innymi zwierzętami z lasu zawsze planuje wyjątkową podróż. Tą podróżą są targi szkolne. Targi, gdzie na stoisku firmy Main Paper można go znaleźć na wielu pięknych produktach. 

 

 

 

Niedźwiedź Frosty, niezwykły mieszkaniec tajemniczej doliny tęczowych cudów, odnalazł swoje miejsce na artykułach szkolnych firmy Main Paper. To właśnie tam, na piórnikach, notesach i innych akcesoriach, zaczęły pojawiać się jego sympatyczne wizerunki, przypominające o niezwykłej przygodzie, którą przeżył w magicznej dolinie.

Notes Frosty, pluszowy notes z kłódką Frosty czy piórnik pluszowy z nadrukiem Frosty stały się nieodłącznymi towarzyszami uczniów, przypominając im o przygodach, jakie można przeżyć, gdy otworzy się na świat przyrody i magii.

Piórnik pluszowy / saszetka na przybory 210X140MM

Zestaw ołówków z gumką w etui Frosty oraz zakładki indeksujące samoprzylepne Frosty dodawały koloru i uroku do szkolnych przyborów, zachęcając do twórczej nauki i zapamiętywania najważniejszych informacji.

Zestaw ołówków z gumką w etiu Frosty

A kto mógłby zapomnieć o tablicy z markerem w kształcie niedźwiedzia Frosty, która nie tylko ułatwiała zapisywanie zadań i planów, ale również wprowadzała odrobinę uśmiechu na twarzach uczniów?

Niedźwiedź Frosty, choć związany zimowymi przygodami, znalazł swoje miejsce także w letniej kolekcji Main Paper. Notesy w linie Frosty, notesy na spirali Frosty oraz notesy w kształcie breloku Frosty to tylko niektóre z produktów, które umożliwiają przeniesienie kawałka magicznej doliny tęczowych cudów prosto do codziennej pracy i nauki.

Notes w kształcie breloku Frosty

Piórnik Frosty natomiast stał się nieodłącznym towarzyszem każdego, kto pragnął zachować swoje dlugopisy i kredki w magicznym stylu niedźwiedzia Frosty.

Dzięki kolekcji produktów Main Paper z wizerunkiem Frosty, uczniowie nie tylko mogą cieszyć się pięknymi artykułami szkolnymi, ale także przenieść się w świat przygód, magii i tęczowych marzeń, które niechętnie opuszczają ich nawet na chwilę.

 

Seria Frosty jest marką własną firmy Main Paper.

Pełna oferta dostępna jest w eshopie: >> Main Paper

Wybrane ogłoszenia

Dla dzieci 4+ z 20 aktywnościami.
Super miękki notes/pamiętnik Squishy - Jednorożec ...
Idealne dla domowych artystów.
Nowy wymiar biurowej elegancji!
Przepiękne plecaki - 2 propozycje.
Najlepsza licencja tego roku!
Genialna książka dla dziewczynek.
Książeczka idealna dla małych i dużych modniś. ...

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Powiało nudą?

    Przyszła wiosna a z nią zmiana garderoby. Zdziwieni, że o tym piszemy na portalu branżowym? Otóż nie powinniście. Objeżdżając kiedyś targi szkolne coraz częściej na stoiskach naszych branżowych wystawców znajdowaliśmy różnego rodzaju tekstylia - buty, torby, koszulki. I nie są to zwyczajne rzeczy - to rzeczy wyjątkowe, bo ręcznie malowane.

    Więcej…  
  • Plecaki i tornistry MyBaq

    Marka Mybaq powstała w 2018 roku. Nazwa oraz logo zostały wybrane w ramach ankiety przeprowadzonej wśród uczniów szkół podstawowych i średnich ? to właśnie czyni ją wyjątkową. W ofercie MyBaq znaleźć można szeroki wachlarz plecaków i tornistrów z różnymi udogodnieniami dla uczniów w różnym wieku.

    Więcej…