Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
ZAPRASZAMY NA STOISKA TARGOWE

Jeśli kiedykolwiek odwiedziłeś targi wirtualne, to pamiętaj - NASZE SĄ ZUPEŁNIE INNE. Nie ograniczamy ich czasowo, nigdzie nie musisz się logować. Jedyne co musisz mieć to dostęp do internetu i Youtube.

Targi wirtualne na naszej stronie to nic innego jak stoiska, które co roku odwiedzałeś/aś na targach lokalnych. Podchodziłeś Drogi Czytelniku do stoiska danej firmy, częstowany byłeś kawą i prezentowana Ci była cała oferta na dany sezon. Nasze targi są identyczne.

Szykujesz sobie kawę, wybierasz stoisko firmy, którą chcesz odwiedzić i oglądasz film słuchając, co dany dostawca ma Ci do zaoferowania. 

Każde "spotkanie" jest tak skonstruowane, aby jak najlepiej odzwierciedlić realne spotkanie. Narracja, rozmowa na żywo daje możliwość poczucia osobistego  uczestnictwa w spotkaniu na danych stoisku. Oferta, faktury, format, najważniejsze odpowiedzi - wszystko w jednym miejscu. Ponadto pod każdym filmem "uczestnik" znajdzie najważniejsze informacje o ofercie, linki do katalogów oraz oferty hurtowników, którzy sprzedają jego asortyment. 

Poniżej na bieżąco będziemy umieszczać oferty sezonowe i długoterminowe, filmy z nowościami oraz linki do katalogów. Jeśli na bieżąco chcesz być informowanym o kolejnych prezentacjach, prześlij do nas swój e-mail.

Pamiętaj czas to pieniądz, więc warto wiedzieć o wszystkim jak najszybciej.

Czy obecne promocje targowe to dobra okazja na zrobienie dużych zakupów na sezon BTS? Zdecydowanie tak, a o to 5 powodów, dla których lepiej złożyć duże zamówienia już teraz niż czekać do lipca i sierpnia.