Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
ZAPRASZAMY NA STOISKA TARGOWE

Jeśli kiedykolwiek odwiedziłeś targi wirtualne, to pamiętaj - NASZE SĄ ZUPEŁNIE INNE. Nie ograniczamy ich czasowo, nigdzie nie musisz się logować. Jedyne co musisz mieć to dostęp do internetu i Youtube.

Targi wirtualne na naszej stronie to nic innego jak stoiska, które co roku odwiedzałeś/aś na targach lokalnych. Podchodziłeś Drogi Czytelniku do stoiska danej firmy, częstowany byłeś kawą i prezentowana Ci była cała oferta na dany sezon. Nasze targi są identyczne.

Szykujesz sobie kawę, wybierasz stoisko firmy, którą chcesz odwiedzić i oglądasz film słuchając, co dany dostawca ma Ci do zaoferowania. 

Każde "spotkanie" jest tak skonstruowane, aby jak najlepiej odzwierciedlić realne spotkanie. Narracja, rozmowa na żywo daje możliwość poczucia osobistego  uczestnictwa w spotkaniu na danych stoisku. Oferta, faktury, format, najważniejsze odpowiedzi - wszystko w jednym miejscu. Ponadto pod każdym filmem "uczestnik" znajdzie najważniejsze informacje o ofercie, linki do katalogów oraz oferty hurtowników, którzy sprzedają jego asortyment. 

Poniżej na bieżąco będziemy umieszczać oferty sezonowe i długoterminowe, filmy z nowościami oraz linki do katalogów. Jeśli na bieżąco chcesz być informowanym o kolejnych prezentacjach, prześlij do nas swój e-mail.

Pamiętaj czas to pieniądz, więc warto wiedzieć o wszystkim jak najszybciej.

Powoli zbliżamy się do końca wakacji. Przed nami najważniejszy w naszej branży sezon Back To School. Na ten okres firma Newell. Z tej okazji przygotowano kolejną już w tym roku internetową kampanię reklamową. Co to za kampania? Jak ją wykorzystać? O tym w naszym filmie.

Bardzo powoli rynek wraca do spotkań targowych. Mimo prób, kontraktacje, z doniesień uczestników, nie są efektywne. Dość skąpa liczba gości, którzy albo przywykli już do braku takich imprez, albo nadal boją się liczniejszych zgrupowań, ma na to duży wpływ. To właśnie dla tej grupy odbiorców z naszej branży, oraz dla tych, którzy co jakiś czas chcą sobie przypomnieć ofertę dostawców tworzyć będziemy filmy ze spotkań z największymi producentami/ importerami. 

Według badań przeprowadzonych przez Oxford Strategy Group, kiedy klienci noszą Twoją markową torbę, można ją zobaczyć nawet 10 000 razy! To chodzące billboardy z nazwą Twojej firmy i logiem, które widzi tak wielu potencjalnych klientów.

Czy obecne promocje targowe to dobra okazja na zrobienie dużych zakupów na sezon BTS? Zdecydowanie tak, a o to 5 powodów, dla których lepiej złożyć duże zamówienia już teraz niż czekać do lipca i sierpnia.