Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Fashion Design Book

Rekomendujemy Dodaj do ulubionych
Kontakt Rozette Sp. z.o.o.
ul. Daleka 8/26
02-024 Warszawa
POLSKA
ODDZIAŁ W ŁOWICZU:
Rozette Sp. z.o.o.
ul. Klickiego 22
99-400 Łowicz
POLSKA
https://www.b2b.rozette.pl/login

Opis

Książka projektantki od Besties

Książka o projektowaniu mody marki Besties trafiła do nas całkiem niedawno. Wprawdzie marka ta w ofercie firmy Rozette jest już jakiś czas, jednak modowa książka przyniosła nam masę wspomnień z dzieciństwa. Gdy miałam kilka lat, pamiętam bardzo podobną książeczkę. Wprawdzie nie była ona tak pięknie wykonana i nie posiadała tylu elementów wspierających, jak gotowe szablony, naklejki czy też kolorowy papier, jednak zabawa przy niej mogła trwać bez końca.

Dziś mamy mały powrót do przeszłości i mimo, ze Fashion Design Book dedykowane jest dziecom od 6 roku życia, muszę przyznać, że nadaje się do zabawy nawet dla dorosłych kobiet :) 

W ofercie firmy ROZETTE mamy takie 2 książeczki. W każdej z nich są 2 strony z naklejkami oraz 2 strony z szablonami.

Produkt wykonany jest bardzo estetycznie, a w nim jest aż 20 stron z modelkami, które trzeba ubrać. 

Jak dla nas to swietny produkt na prezent dla każdej miłośniczki mody. 

Oczywiście jednogłośnie oceniamy go na 10/10

Format produktu: 24 x 21 x 1 cm

 

kup teraz online

Lokalizacja

Warszawa, Polska, Europa
Daleka 8/26 , 02-024

Video

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 856
Wyświetlony: 288
Wygasa: 2024-07-24 17:44:00

Komentarze

comments powered by Disqus

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • To ciekawa oferta dla modnych, nowoczesnych i odważnych klientów.

    "Wow" - tak wygląda pierwsza reakcja osób, które po raz pierwszy widzą torebki, plecaki, saszetki dystrybuowane przez firmę Sztuka Rodzinna. Jakby wyjęte z kreskówek obrazki wrzucone do naszego rzeczywistego świata podbijają serca Polaków. Na świecie dostępne już od kilku lat, teraz znajdują swych wielbicieli także w Polsce.

    Więcej…  
  • Zakończyło się święto reklamy i druku

    14 lutego zakończyła się 16. edycja jednej z największych imprez wystawienniczych, która na 3 dni skupiła ok. 21 000 zwiedzających. W ocenie organizatora, wystawców, jak i przybyłych gości targi można uznać za udane, szczególnie uwzględniając udział ok. 3500 zwiedzających z zagranicy z 52 krajów. Wysoki poziom produktów, usług, a także wszystkich punktów programu targowego kolejny raz potwierdzają, że RemaDays Warsaw to w świecie reklamy i druku wydarzenie, którego nie można przegapić.

    Więcej…