Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Piórnik Coca-Cola

Rekomendujemy Dodaj do ulubionych
Cena: 28,65 PLN
Kontakt MP POLAND SP. Z O.O.

E-mail: BOK@mainpaper.com

Adres: Ul. Chrzanowska 7, H1/101, 05-825 Grodzisk Mazowiecki

Strona: www.madridpapel.com
https://tiny.pl/cwn43

Opis

 Kto z nas nie zna marki Coca-Cola? Znają ją chyba wszyscy :) 

Już od najmłodszych lat najbardziej upragnionym a jednocześnie zabranianym napojem dla dzieci była właśnie ona. Nic więc dziwnego, że trafiła na kolekcję artykułów szkolnym firmy Main Paper.

Kolekcja ma bardzo szeroką ofertę:

  • plecaki i tornistry
  • torby sportowe
  • piórniki
  • kołonotatniki
  • segregatory
  • notebook'i
  • notatniki, zeszyty
  • ołówki
  • pióra, długopisy
  • karteczki samoprzylepne

   Pełen asortyment dostępny jest w katalogu firmy, który umieszczamy tutaj.

 

My jednak testowaliśmy piórnik, który przede wszystkim ma piękną pop-upową grafikę. Bardzo pojemny, zapinany na zamek może posłużyć nie tylko jako piórnik, ale i saszetka na kosmetyki, drobne zabawki...

Co więcej  - skryje nawet małą puszkę Coca-Coli :) 

Piórnik wykonany jest z materiału, dlatego łatwo można go wyprać, oraz idealnie komponuje się z zeszytem firmy MainPaper z podobną grafiką. Osobiście polecamy, bo yo dobrej jakości produkt.

 

Opis producenta: 

Pojemnik na ołówki, długopisy itp. Wykonany z poliestru ze wzmocnieniami. Zapinany na zamek ze ściągaczem. Popowy projekt Coca-Coli w kolorze czerwonym. Oficjalna licencja. Wymiary: 22 x 10 cm.

Lokalizacja

Grodzisk Mazowiecki, Polska, Europa
Chrzanowska 7, 05-825

Video

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 832
Wyświetlony: 310
Wygasa: 2024-01-31 13:41:00

Komentarze

comments powered by Disqus

Losowo wybrane artykuły branżowe

 • Nowy punkt na spotkania branży

  Targi Ambiente we Frankfurcie nad Menem to nowy punkt na świecie, gdzie spotyka się branża artykułów papierniczych i sektora materiałów biurowych. W dzisiejszej rzeczywistości zatarła się granica między pracą w biurze a home office, dlatego w segmencie Working Office Design & Solutions, Future of Work - znajdziecie m.inn. materiały i sprzęt biurowy, projektowanie i wyposażenie zarówno biur, jak i przestrzeni do pracy w domu. Segment Remanexpo to regenerowane materiały eksploatacyjne i komponenty do drukarek z naciskiem na zrównoważony rozwój w tym sektorze. W segmencie Giving – Urban Gifts pełna gama artykułów papierniczych i przyborów szkolne i artykułów do pisania oraz olbrzymia oferta wszelkiego rodzaju prezentów. Dining – to wystawcy, u których można znaleźć rozwiązania Office Break, Clean Office & Storage.

  Więcej…  
 • Ponad 280 "Plecaków od serca" trafi do dzieci z rodzin zastępczych i rodzinnych domów dziecka

  15 września zakończyła się pierwsza edycja akcji społeczno-edukacyjnej EASY Plecaki od serca. Zgromadzone przez uczniów na terenie całego kraju produkty zostaną przekazane do Dolnośląskiej Fundacji na rzecz Pieczy Zastępczej "Przystanek Rodzina".

  Więcej…