Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dam pracę
Praca

Posiadasz wolne etaty? Szukasz kogoś z doświadczeniem? Opublikuj swoje ogłoszenie, a my zrobimy resztę.


Losowo wybrane artykuły branżowe

  • ?Powracające dzieci? w firmach mają się dobrze

    Na rynku powracający pracownicy, znani jako ?returning kids? albo ?boomerangers?, skupiają na sobie coraz większą uwagę pracodawców. Według tegorocznego badania Accountemps, aż 94% menedżerów wyższego szczebla z sentymentem spogląda na swoich byłych podopiecznych, podczas gdy w 2015 inne studium pokazuje, że 76% firm akceptuje powroty. Niedobór talentów, zjawisko ?job hoppers?, ale też przekonanie o wysokich kwalifikacjach odchodzących pracowników, a z ich strony ? tęsknota za kulturą organizacyjną i możliwościami rozwoju, sprawiają, że ponowne zatrudnienie zyskuje na popularności.

    Więcej…  
  • Siła nabywcza mieszkańców Europy

    Zgodnie z wynikiem badań widać duże dysproporcje w sile nabywczej mieszkańców poszczególnych krajów w Europie. Polska nadal zdecydowanie poniżej średniej. Wyniki najnowszego raportu dotyczącego siły nabywczej mieszkańców Europy ? ?GfK Purchasing Power Index 2013? wynika, że europejscy konsumenci mieli do dyspozycji, na wydatki lub oszczędności, łącznie około 8,62 biliona euro.

    Więcej…