Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Rafcom, znany producent wysokiej jakości materiałów eksploatacyjnych marki PRISM do drukarek, ogłasza rozszerzenie swojej oferty o zamienniki dedykowane do popularnych urządzeń marki PANTUM. Ta ekscytująca nowość otwiera drzwi do wydajnego i ekonomicznego drukowania dla szerokiego grona użytkowników.

Rozszerzenie oferty o tonery do drukarek PANTUM stanowi odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na wysokiej jakości zamienniki, które zapewniają nie tylko doskonałą wydajność, ale także oszczędności. Dzięki temu klienci mogą cieszyć się doskonałym połączeniem jakości i ekonomii w jednym produkcie.

 

Bogata oferta dostosowana do różnych potrzeb

Oferta zamienników PRISM dla drukarek PANTUM obejmuje szeroki zakres produktów, zapewniając idealne dopasowanie do różnych modeli i potrzeb użytkowników. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz tonerów do standardowego drukowania, czy też bardziej wydajnych opcji, PRISM ma odpowiedni produkt dla Ciebie:

- **Tonery bębnowe**: ZPD-DL410N, ZPD-DL425N, ZPD-DL5120N - zapewniają doskonałą jakość druku i długą żywotność.
- **Tonery standardowe**: ZPN-PA210N, ZPN-PA310N, ZPN-TL410N - idealne do codziennego użytku, zapewniające klarowne i wyraźne wydruki.
- **Tonery o zwiększonej wydajności**: ZPN-PA210XN, ZPN-PA310HN, ZPN-TL410HN - dla użytkowników o większych potrzebach drukowania.

Dzięki tak szerokiej gamie produktów, każdy może znaleźć idealny zamiennik, który spełni jego oczekiwania zarówno pod względem jakości, jak i wydajności.

Partnerstwo z PRISM to gwarancja sukcesu

PRISM to nie tylko marka zamienników, to partner, na którego można liczyć. Zespoły specjalistów i opiekunów handlowych są gotowi zapewnić wsparcie i doradztwo na każdym etapie współpracy. Dzięki temu każdy klient może liczyć na indywidualne podejście i satysfakcję z efektów.

Rozszerzenie oferty PRISM o zamienniki do drukarek PANTUM otwiera nowe perspektywy dla użytkowników, którzy poszukują wysokiej jakości rozwiązań w atrakcyjnej cenie. Bogata oferta produktów oraz wsparcie partnerów sprawiają, że drukowanie staje się jeszcze bardziej wydajne i satysfakcjonujące. Odkryj możliwości drukowania z PRISM już dziś!

 

 230324 rafcom kawa double bean media1 popr

Wybrane ogłoszenia

Przyjaciel na Dobre i Złe Chwile
Genialna książka dla dziewczynek.
Idealny dla każdego
Przepiękne plecaki - 2 propozycje.
Dostępny w 7 kolorach.
Nowy wymiar biurowej elegancji!
Super miękki notes/pamiętnik Squishy - Jednorożec ...
Fabryka biżuteriiFabryka biżuterii
Sprzedam105 PLN (najniższa cena rynkowa)
Zestaw do tworzenia bransoletek.
Książeczka idealna dla małych i dużych modniś. ...
Dla dzieci 4+ z 20 aktywnościami.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Moda na torby ekologiczne ? skąd się wzięła?

    Bycie eko to już styl życia. Coraz częściej świadomie kupujemy produkty bio, segregujemy śmieci czy świadomie rezygnujemy z samochodu na rzecz roweru. Dzięki takim wyborom mamy realny wpływ na nasze środowisko. Jedną ze znaczących zmian jest także wybór torb ekologicznych. Wybierając się na zakupy coraz częściej zabieramy ze sobą torbę ekologiczną. Moda na torby ekologiczne wzięła się z chęci i potrzeby  ochrony naszego środowiska. Świadomy wybór toreb ekologicznych posiada także walory estetyczne.

    Więcej…  
  • Kondycja fizyczna i psychiczna pracowników...

    Pandemia była punktem zwrotnym w myśleniu pracodawców o wellbeingu pracowników, szczególnie w kontekście ich kondycji psychicznej. Stres, który odczuwa w pracy ok. 90 proc. aktywnych zawodowo Polaków, a ponad połowa z nich przenosi go do domu, ma bowiem wpływ na ich zaangażowanie i efektywność w pracy, a co za tym idzie – także na kondycję firm. To skłania menedżerów do większej uwagi poświęcanej dobrostanowi pracowników, a jednym z narzędzi, które pomagają im zarządzać tym obszarem, są benefity pracownicze. Oznacza to jednak zmianę w podejściu do oferty świadczeń pozapłacowych, ale też wprowadzenie wskaźnika dobrostanu pracowników oraz dostosowywanie do niego benefitów – podkreślali eksperci podczas konferencji „Wellbeing Summit. Poznaj Algorytm Dobrostanu” zorganizowanej przez Benefit Systems.

    Więcej…