Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Targi branżowe to miejsce, gdzie nowości, innowacje i najlepsi gracze w danej dziedzinie spotykają się, by podzielić się swoją wizją i osiągnięciami. Wśród wystawców tegorocznych targów branżowych papierniczo-biurowo-szkolnych, jeden z nich szczególnie przykuwa uwagę swoją historią, doświadczeniem i innowacyjnym podejściem do produkcji artykułów biurowych - BIURFOL.

Firma BIURFOL, z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem w branży szkolnej i biurowej, wyróżnia się nie tylko jako producent standardowych artykułów biurowych, ale także jako pionier w kwestii produktów personalizowanych i zrównoważonych ekologicznie. 

Z ponad 300 wzorami artykułów użytku biurowego i gadżetów marketingowo-reklamowych, BIURFOL staje się nieodłącznym partnerem dla firm, które pragną wyróżnić się w swojej działalności. Dzięki marce BIURFOL PERSONAL, klientom oferuje się możliwość dostosowania produktów do ich indywidualnych potrzeb i stylu, co sprawia, że są one nie tylko funkcjonalne, ale także efektywne w promocji marki.

Ale co sprawia, że BIURFOL wyróżnia się na tle konkurencji? Sekret tkwi w ich ciągłym inwestowaniu w trzy kluczowe obszary: zaufaną i doświadczoną kadrę, nowoczesną linię produkcyjną opartą na najnowszych rozwiązaniach technologicznych oraz stosowanie najwyższej jakości surowców. Ponadto, firma nie zapomina o swoich pracownikach, zatrudniając blisko 200 wykwalifikowanych specjalistów, co pozwala na zapewnienie klientom nie tylko produktów najwyższej jakości, ale także rzetelnej i życzliwej obsługi.

BIURFOL nieustannie dąży do podnoszenia poprzeczki w branży papierniczo-biurowo-szkolnej, nie tylko poprzez innowacyjne produkty, ale także poprzez etyczne podejście do biznesu i troskę o środowisko naturalne. Ich obecność na tegorocznych Targach Branżowych stanowi doskonałą okazję dla wszystkich zainteresowanych, aby poznać bliżej ich misję, wartości i nowości produktowe. Zapraszamy do odwiedzenia stoiska BIURFOL i odkrycia, dlaczego są uznawani za liderów w branży. Lista spotkań w sezonie 2024 znajduje się na poniższej grafice.

20240403 harmonogram wyjazdów targowych

Zapraszamy do śledzenia Social Media firmy BIURFOL, gdzie na bieżąco ukazują się najnowsze newsy.

Facebook, Instagram zapraszają do obserwacji. 

 

Wybrane ogłoszenia

Przyjaciel na Dobre i Złe Chwile
Dla projektantek Big Dream Girl
Samoprzylepne uchwyty do większości rodzajów kabli ...
Książeczka idealna dla małych i dużych modniś. ...
Kredki ołówkowe ścieralne 12 kol.
Nowy wymiar biurowej elegancji!
Fluo marki Main Paper
Dostępny w 7 kolorach.
Idealny dla każdego
Poszukiwani pracownicy
Połączenie elegancji z trendami

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Dane twojego dziecka pod ochroną.

    Właściwie nikt z nas nie zastanawia się głębiej nad danymi osobowymi naszych pociech. Dbamy o ochronę naszych dokumentów poprzez odpowiednie przechowywanie ich, zabezpieczanie przed kradzieżą i uszkodzeniem. Dzieci jednak już od podstawówki także zaczynają dysponować swoimi osobistymi dokumentami: legitymacja szkolna, karta rowerowa, bilet miesięczny...

    Więcej…  
  • Europapier Polska z nowym dyrektorem Visual Media

    W październiku bieżącego roku do zespołu Europapier Polska dołączył Paweł Tatala. Objął funkcję Dyrektora Sprzedaży i Marketingu działu Visual Media.

    Więcej…