Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Kredki ścieralne

Rekomendujemy Dodaj do ulubionych
Kontakt MP POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Ul. Chrzanowska 7, 05-825, Grodzisk Mazowiecki
BOK@mainpaper.com
https://tiny.pl/dmvpx

Opis

Kredki ołówkowe ścieralne 12 kol.

Kolorowe kredki jumbo z pewnością przyciągną uwagę każdego wesołego artysty!

Mają sześciokątny korpus wykonany z drewna, co zapewnia wygodny chwyt podczas malowania i rysowania. Ale to nie wszystko!

Mają także gumkę z tyłu, co sprawia, że błyskawicznie można wszystko, co wcześniej narysowaliście, usunąć bez śladów, dzięki specjalnej żywicy ścieralnej o niskim wpływie na środowisko.

Te kredki nie tylko świetna mieszanka kolorów. Dzięki nim można tworzyć jeszcze bardziej fascynujące kolory, mieszając je. Kredki są także nietoksyczne, co czyni je idealnym wyborem dla szkolnych artystów. Ich wyjątkowo ostre i nieodpryskujące się końcówki sprawiają, że malowanie staje się czystą przyjemnością, nawet po kilku upadkach lub naostrzeniach. A to wszystko w pudełku z 12 jasnymi kolorami, które czekają, aby ożywić każdą wyobraźnię!

Oferta Main Paper uwzględnia kilka rozmiarów opakowań: po 12/ 18 i 24 kredki.

 

kup teraz online

Informacje dodatkowe

Lokalizacja

Warszawa, Polska, Europa
Chrzanowska 7, , 05-825

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 867
Wyświetlony: 298
Wygasa: 2024-07-25 16:29:00

Komentarze

comments powered by Disqus

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Wiosna w ABRO...

    Czasem się zastanawiamy czy to kiedyś się zakończy... Nie w sensie targów, ale historii, jaka w ich tle się tworzy. Ostatnie 2 lata pandemii, teraz wojna w Ukrainie... Po raz kolejny dzisiejsza czas pokazuje, jak bardzo trzeba czerpać garściami z każdego kolejnego dnia życia.

    Więcej…  
  • Przygotowujemy się do sezonu Bożego Narodzenia

    Wakacje dobiegły końca. Kto wie, co było hitem sprzedażowym tego lata? Oczywiście złote, srebrne, kolorowe metaliczne tatuaże. W naszej redakcji także było istne szaleństwo w testowaniu produktu dystrybuowanego przez firmę Rozette. O pomysłach na nową ofertę rozmawiamy z Kingą Stefańską-Boszhard, właścicielką firmy.

    Więcej…