Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Clairefontaine, marka o bogatej tradycji, sięgająca swoimi korzeniami roku 1858 we Francji, nieprzerwanie podąża ścieżką doskonałości w produkcji artykułów papierniczych. Jest ona obecnie jedynym producentem w Europie Zachodniej, który wytwarza własny papier w swojej fabryce w Etival-Clairefontaine. Ta autentyczna kontrola nad procesem produkcji nie tylko gwarantuje najwyższą jakość, ale także umożliwia pełną kontrolę nad wpływem na środowisko na każdym etapie tworzenia.

Dzięki temu długotrwałemu zaangażowaniu w doskonałość, Clairefontaine stała się jednym z najbardziej renomowanych i największych producentów na skalę globalną, ustanawiając jednocześnie standard rynkowy dla papieru wysokiej jakości.

W sezonie 2024 Clairefontaine z dumą prezentuje swoją flagową kolekcję zeszytów, przygotowaną po raz pierwszy z myślą o polskim standardzie (marginesy, linie, ilość stron). Ta wyjątkowa linia będzie dostępna wyłącznie w ofercie firmy Amex.

Papier wykorzystany w produkcji pochodzi wyłącznie z certyfikowanych źródeł drewna, co świadczy o zobowiązaniu marki do odpowiedzialnej gospodarki leśnej i ochrony środowiska.

Perfekcyjnie gładki papier, charakteryzujący się wyjątkową jakością, sprawia, że jest on idealnym partnerem dla piór i długopisów, zapewniając przyjemność z pisania każdego słowa.

Zachęcamy sklepy i hurtownie do pobierania paczek z materiałami marketingowymi, aby wspólnie promować tę unikalną ofertę. Dołączcie do naszej misji tworzenia produktów o niezrównanej jakości, które nie tylko spełniają oczekiwania, ale również inspirują do kreatywności i piękna.

Clairefontaine - Każde Słowo ma Wartość.

cral

 

Wybrane ogłoszenia

Poszukiwani pracownicy
Nowy wymiar biurowej elegancji!
Przepiękne plecaki - 2 propozycje.
Dla projektantek Big Dream Girl
Pudełka tekturowe na prezenty od zajączka :) albo ...
Zestaw zakreślaczy MP Poland
Fluo marki Main Paper
Dostępny w 7 kolorach.
Przyjaciel na Dobre i Złe Chwile

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Akcja "Zarezerwuj wyprawkę przedszkolną i odbierz prezent" wystartowała!

    Cykl szkoleń dla nauczycieli wychowania przedszkolnego, organizowany przez nasz magazyn oraz firmę Mer-Plus spowodował lawinę pytań na temat produktów oraz duże zainteresowanie ze strony przedszkoli wykorzystaniem marki JOVI w edukacji dzieci. 

    Więcej…  
  • Netflix wchodzi do naszej branży!

    Badanie Mediapanel, opracowane przez Wirtualnemedia.pl wskazuje, że Netflix w sierpniu bieżącego roku odwiedziło 12,73 mln internautów. To odrobinę więcej, niż w miesiącu poprzednim. Zasięg Netfliksa także się nie zmienił i wynosi 42% z hakiem.

    Więcej…