Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Xbox i PlayStation to dwie najpopularniejsze konsole do gier na świecie. Obie oferują szeroki wybór gier, funkcji i usług, ale istnieją również pewne kluczowe podobieństwa między nimi.

Gracze Xbox i PlayStation łączą ich wspólne zainteresowania i pasja do gier. Oba typy graczy lubią spędzać czas z innymi ludźmi, być kreatywni i pokonywać wyzwania. A wiecie co jest ich symbolem?

To często używany w mediach i kulturze popularnej joystick, który  jest niezbędny do sterowania postaciami i obiektami w grach. To właśnie dlatego firma Main Paper postanowiła wyjść tej, mimo wszystko, niszowej grupie, naprzeciw. Przed zbliżającymi się świętami na rynek trafiła seria artykułów do szkoły, idealnie nadających się dla wielbicieli Xboxa lub Playstation. 

Z tego względu, że to właśnie Joystick jest ikonicznym symbolem gier wideo i to jedno z pierwszych urządzeń, które zostało opracowane specjalnie do gier wideo, jego kształt został wykorzystany w projektach nowych produktów hiszpańskiej firmy. 

Pióra, notesy, ołówki, zestawy papeterii, kalkulatory, piórniki, plecaki, zeszyty, pop-etui - to wszystko utrzymane w stylistyce, która bezdyskusyjnie zadowoli każdego gracza. 

 

Jak widać Joystick, który jest jednym z wielu symboli, które można użyć do reprezentowania graczy i ich społeczności, zawładnął najnowszą kolekcją firmy Main Paper. To urządzenie, które jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych i powszechnie używanych symboli, gwarantuje także jego popularność na zeszytach i innych produktach użytku codziennego. Symbol, którego długa historia i znaczenie dla rozwoju gier wideo, od teraz może towarzyszyć nie tylko graczom podczas "zabawy", ale także w szkole. Czyż to nie genialne?.

Zapraszamy do obejrzenia wywiadu z reprezentantką firmy Main Paper Poland, podczas którego mieliśmy możliwość poznania tej orygalnej serii dla graczy.

 

 Pełną ofertę dla graczy znajdziecie w KATALOGU ON-LINE firmy Main Paper. 

 

 

Wybrane ogłoszenia

Przyjaciel na Dobre i Złe Chwile
Książeczka idealna dla małych i dużych modniś. ...
Planery roczne, miesięczne, tygodniowe...
Piórnik z najmodniejszej ostatnio kolekcji BESTIES ...
Fluo marki Main Paper
Pióra wieczne i kulkowe na naboje.
Dla chłopca i dziewczynki
Tablice suchościeralne magnetyczne
Piórnik z kolekcji Coca-Cola do zadań specjalnych ...
Pudełka tekturowe na prezenty od zajączka :) albo ...
Dostępny w 7 kolorach.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Spokojnie możemy plasować się w pierwszej piątce

    Jak co roku w grudniu odwiedziliśmy firmę Rafcom, aby podsumować mijający rok 2018. To było spotkanie wyjątkowe - bo przedświąteczne. Nie tylko wszystkim pracownikom tego dnia dopisywał wyjątkowy nastrój, ale także nowemu pupilowi, który od 11 miesięcy dzielnie motywuje wszystkich do pracy. O planach na kolejny rok, o tym, co ważne w działalności firmy Rafcom, rozmawialiśmy z Reginą Telego, Dyrektor Handlową.

    Więcej…  
  • Czy Polacy wiedzą jak chronić swoje dane wrażliwe?

    Ponad 60% Polaków naraża się na bardzo wysokie ryzyko utraty danych wrażliwych, a w większości (63%) są to kobiety. Dodatkowo, Polacy nie zdają sobie sprawy z zagrożeń, jakie niesie ze sobą korzystanie z Internetu, w tym z mediów społecznościowych, gdzie spędzają coraz więcej czasu. Czego jeszcze dowiadujemy się z  raportu kampanii ?Nie daj się okraść, chroń swoją tożsamość?1? 

    Więcej…