Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Jakiś czas temu zapowiadaliśmy, że wkrótce na rynek trafi prawdziwy Hot News. W końcu ziściło się! Cieszymy się, że jako pierwsze media możemy ogłosić wprowadzenie do oferty firmy RAFCOM wyjątkowej kawy Double Bean!

Double Bean to najwyższej jakości kawa speciality, która została bardzo wysoko oceniona przez sędziów Q grader'ów według standardów międzynarodowej organizacji SCA (Speciality Coffee Association).

Kawa Double Bean to prawdziwa gratka dla miłośników kawy, dostępna w dwóch wersjach: PERLA FINA i PERLA NEGRA, .

PERLA FINA to 100% jednorodna kawa pochodząca z regionu Minas w Brazylii. Jest to 100% arabica jakości specialty oceniana na 83,00 punkty według Specialty Coffee Association. Jej aromaty to karmel i mleczna czekolada, a metoda obróbki to naturalna. PERLA FINA to kawa o stopniu palenia 4/5, która z pewnością zachwyci każdego smakosza.

PERLA NEGRA to kawa wypalona we włoskim stylu. Jest mocna, gęsta i aromatyczna, doskonała jako espresso i intensywna w kawach z dodatkiem mleka. Posiada wyraźnie wyczuwane nuty aromatyczne gorzkiej czekolady i orzecha laskowego. Jej składniki to arabica Brasil Colibri (60%) i robusta India Cherry (40%), a metoda obróbki to naturalna. Stopień palenia PERLA NEGRA to 4/5.

Oczywiście, warto podkreślić, że kawa Double Bean to nie tylko kawa speciality o doskonałym smaku i aromacie, ale także produkt wytwarzany w sposób całkowicie ręczny. Nasza kawa jest palona i pakowana w polskiej rzemieślniczej palarni speciality, gdzie każdy etap produkcji jest dokładnie kontrolowany przez doświadczonych specjalistów. Dzięki temu mamy pewność, że każda porcja kawy Double Bean, którą Państwo zakupią, jest wyjątkowa i spełni najwyższe wymagania smakowe nawet najbardziej wymagających kawoszy.Zapraszamy do spróbowania kawy Double Bean, która dostępna jest już w ofercie firmy RAFCOM.

Przekonaj się sam, że to kawa najwyższej jakości, która zaspokoi Twoje potrzeby smakowe i aromatyczne.

Wiecej informacji na stronie www.doublebean.pl

Wybrane ogłoszenia

Fabryka biżuteriiFabryka biżuterii
Sprzedam105 PLN (najniższa cena rynkowa)
Zestaw do tworzenia bransoletek.
Przepiękne plecaki - 2 propozycje.
Połączenie elegancji z trendami
Genialna książka dla dziewczynek.
Zestaw zakreślaczy MP Poland
Piórnik z najmodniejszej ostatnio kolekcji BESTIES ...
Najlepsza licencja tego roku!
Nowość w ofercie Rafcom.
Fluo marki Main Paper
Książeczka idealna dla małych i dużych modniś. ...
Dla projektantek Big Dream Girl

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Członkowie PIAP uhonorowani medalami KIG

    Obchodząca w tym roku jubileusz 25- lecia Krajowa Izba Gospodarcza przygotowała specjalne medale za wspieranie rozwoju samorządu gospodarczego i przedsiębiorczości. Miło nam poinformować, że nagrodzono nimi 5 Członków PIAP. Uroczystość odbyła się 22 września br.w siedzibie KIG w Warszawie.

    Więcej…  
  • Czy materiały eksploatacyjne są rakotwórcze?

    Z tego typu tezą spotkaliśmy się w pewnym urzędzie, w którym nad drukarką widniał napis ostrzegający przez zakupem zamienników, czyli alternatywnych materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących. Co na to sami zainteresowani, czyli producenci kompatybilnych tuszy i tonerów?

    Więcej…