Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wydarzenia - branża szkolna

Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna

Targi branżowe to miejsce, gdzie nowości, innowacje i najlepsi gracze w danej dziedzinie spotykają się, by podzielić się swoją wizją i osiągnięciami. Wśród wystawców tegorocznych targów branżowych papierniczo-biurowo-szkolnych, jeden z nich szczególnie przykuwa uwagę swoją historią, doświadczeniem i innowacyjnym podejściem do produkcji artykułów biurowych - BIURFOL.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

Zapraszamy Państwa serdecznie na wyjątkowe wydarzenie, które odbędzie się 5 kwietnia 2024 r. w Hotelu "Trylogia" w Zielonce. Targi "Wiosna 2024", organizowane przez hurtownię ABRO,  będą trwały od godziny 8:00 do 20:00, obiecując bogactwo nowości i inspiracji dla wszystkich uczestników.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

Wraz z upowszechnianiem się sztucznej inteligencji, rośnie też liczba problemów i wątpliwości związanych z tą technologią, takich jak dezinformacja w mediach społecznościowych, kreowanie fake newsów czy ochrona danych. Szczególnie ważne jest, aby uświadomić młodym ludziom korzyści i zagrożenia związane z SI oraz pokazać, jak sztuczna inteligencja wpływa na nasze życie i podejmowane decyzje.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

Dowiedz się jak pomóc swojemu dziecku w nauce pisania!  Zapraszamy na bezpłatny webinar!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

Gdy kończyły się wakacje, trudno mi było stwierdzić czy się cieszę, czy smucę. Koniec wakacji z jednej strony wzbudzał żal, że skończyła się laba, a z drugiej czułam radość, że spotkam się z kolegami i koleżankami z klasy i życie nabierze tempa. 

Wybrane ogłoszenia

Poszukiwani pracownicy
Zestaw Kreatywny od ROZETTE
Genialna książka dla dziewczynek.
Przepiękne plecaki - 2 propozycje.
Zestaw zakreślaczy MP Poland
Piórnik z najmodniejszej ostatnio kolekcji BESTIES ...
Planery roczne, miesięczne, tygodniowe...
Kredki ołówkowe ścieralne 12 kol.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Wydajne drukowanie z ActiveJet wg PC World

    Tusz ActiveJet AH-703BR odniósł podwójny sukces w teście jakości i wydajności ?PC World?. Został uznany za najbardziej wydajny na rynku. Dodatkowo, przyznano mu tytuł ?Najlepszego Zakupu?. Wszystkie produkty biorące udział w badaniu zostały wnikliwie przetestowane przez niezależnych ekspertów.

    Więcej…  
  • Po co komu trójkątne kredki, ołówki i...

    Jeśli jesteś rodzicem to zapewne doświadczyłeś okresu w życiu Twojego dziecka, w których wykazywało ono nadzwyczajną aktywność w rysowaniu. Wiecie, po czym poznać dom, w którym jest maluch? Oczywiście po ścianach, chociaż osobiście takiego doświadczenia nie mam, bo mój syn od razu rozpoczął swoją artystyczną edukację od podłogi, na której permanentnym markerem narysował "mamusię".

    Więcej…