Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Plecaki Coca-Cola

Rekomendujemy Dodaj do ulubionych
Kontakt Lokalna hurtownia papiernicza lub BOK@mainpaper.com
https://mainpaper.com/

Opis

Plecak duży, MP

Number Katalogowy: CC001

Plecak wykonany z poliestru w stylu vintage Coca-Cola. Zawiera dwa wzmocnione paski na ramię i pasek na rękę. Zapinany na podwójny zamek błyskawiczny z uchwytami. Przednia kieszeń z zamkiem błyskawicznym i ściągaczem. Wymiary: 35 x 45 x 24 cm. Oficjalnie licencjonowany projekt Coca-Coli w kolorze zielonej wody w stylu vintage.


DUŻY PLECAK COCACOLA

Numer referencyjny: CC002

Plecak wykonany z poliestru z motywem pop Coca-Coli. Zawiera dwa wzmocnione paski na ramię i pasek na rękę. Podwójne zamknięcie na zamek błyskawiczny. Kieszeń z przodu zapinana na zamek błyskawiczny. Wymiary: 35 x 45 x 24 cm. Czerwony popowy projekt Coca-Coli. Oficjalna licencja.

 

W celu zamówień prosimy o kontakt z lokalnymi hurtowniami lub wiadomość na bok@mainpaper.com.

 Pełen asortyment pod licencją Coca-Cola dostępny jest w katalogu firmy, który umieszczamy tutaj.

Informacje dodatkowe

Zalety/ atuty Znana licencja.

Lokalizacja

Warszawa, Polska, Europa
Ul. Marszałkowska 68/70, lok.19, 00-545

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 823
Wyświetlony: 550
Wygasa: 2024-06-30 17:03:00

Komentarze

comments powered by Disqus

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Spełniamy oczekiwania Klientów i wymagania rynku.

    Kingę Stefańską-Boszhard znam od lat. Gdy się spotkałyśmy pierwszy raz paręnaście lat temu, muszę przyznać, że była jednym z wielu producentów artykułów papierniczych. A owszem torebki okolicznościowe, które były w ofercie firmy ROZETTE zawsze wyróżniały się na rynku, jednak muszę przyznać, że dopiero parę lat później na każdych targach to przy jej stoisku zatrzymuję się na dłużej.

    Więcej…  
  • PIAP ma nowych Członków

    Antigro, Mister Lanyard oraz Agencja Reklamowa SIDE to nowi Członkowie, którzy przystąpili do Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych w pierwszym kwartale 2019 roku.

    Więcej…