Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Okazji do dawania prezentów mamy w ciągu roku naprawdę dużo. Walentynki, Urodziny, dzień Kobiet, dzień Dziecka, święto Mamy, Taty, Babci, Dziadka. Także Wielkanoc jest okazją do obdarowywania najbliższych. Czym w tym roku możecie ich zaskoczyć? O tym w naszym artykule. 

Dawanie Prezentów: Magiczny Gest Miłości!

Dawanie prezentów to nie tylko gest uprzyjemniania czyjegoś dnia, ale także sposobność do wyrażenia miłości, wdzięczności i troski. Czy to na okazję walentynek, Wielkanocy czy po prostu z powodu nagłego impulsu, każdy prezent jest wyjątkowym wyrazem uczuć.

Każdego roku, w dniu zakochanych, w dniu kobiet czy z powodu innej cudownej okazji, miliony ludzi na całym świecie obdarowują się prezentami, aby wyrazić swoją miłość i szacunek. Niezależnie od tego, czy jest to tradycyjna czekoladka w kształcie serca, bukiet róż czy spersonalizowany prezent, każde święto jest doskonałą okazją do wyrażenia uczuć.

Zajączek wielkanocny, który już niedługo zawita w każdym domu lub ogródku to ikoniczny symbol Wielkiej Nocy. Także wtedy dawanie prezentów dodaje jeszcze więcej radości do tej wyjątkowej okazji. Czy to tradycyjne jajka wielkanocne, słodycze w koszyczku czy urocze upominki związane z motywem zajączka, każdy prezent przynosi uśmiech na twarzach obdarowanych.

Firma Rozette z Łowicza wprowadziła do swojej oferty szeroki wybór prezentów, które doskonale pasują zarówno na walentynki, jak i Wielkanoc. Od pluszaków, maskotek, przez kolorowe torebki, po kreatywne gadżety. Ich produkty dodają magicznej atmosfery każdej okazji.

Zobaczcie nasze video z prezentacji najnowszej oferty firmy Rozette. Nie zapomnijcie o akcji promocyjnej, dzięki której możecie pojechać do Lizbony :) 

 

 

A jakie są Wasze ulubione sposoby wyrażania miłości za pomocą prezentów? Czy macie jakieś szczególne tradycje związane z dawaniem prezentów na Walentynki czy Wielkanoc? Podzielcie się swoimi pomysłami i doświadczeniami!

 

Wybrane ogłoszenia

Zestaw zakreślaczy MP Poland
Z powierzchnią suchościeralno-magnetyczną
Nowy wymiar biurowej elegancji!
Pióra wieczne i kulkowe na naboje.
Z naklejkami Kredki dwustronnne
Piórnik z kolekcji Coca-Cola do zadań specjalnych ...
Zestaw Kreatywny od ROZETTE
Super miękki notes/pamiętnik Squishy - Jednorożec ...
Kredki ołówkowe ścieralne 12 kol.
Nowość w ofercie Rafcom.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Rozette zabiera klientów do...LIZBONY!

    Szykuje się kolejny wyjazd branżowy!! I to nie byle jaki ;) 

    Więcej…  
  • Powrót po urlopie to dobry moment na zmiany w pracy.

    Powrót z urlopu to dobry moment na przewartościowanie i przeorganizowanie dotychczasowych obowiązków oraz wprowadzenie zmian. Jedną z nich powinno być wyćwiczenie asertywności w relacjach z szefem i współpracownikami, co przełoży się na większy komfort w miejscu pracy, poprawi efektywność i podniesie pewność siebie. Taka zmiana jest trudna zwłaszcza dla osób nieśmiałych, introwertycznych, dlatego dobrze jest wprowadzać ją małymi kroczkami. Trzeba też uważać, żeby nie pomylić asertywności z roszczeniowością i agresją. 

    Więcej…