Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Planery MemoBe

Rekomendujemy Dodaj do ulubionych
Kontakt Amex Stationery Sp. z o.o. właściciel marki MemoBe
www.amexgroup.pl
Dział Obsługi Klienta: +48 12 684 67 40
DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA
tel.: +48 12 684 67 40, +48 12 684 67 50
fax: +48 12 684 32 78

pon - pt : 8:00-16:00

RYNEK TRADYCYJNY
Beata Kajniak
Key Account Manager - Rynek Tradycyjny
tel.: +48 604 501 887
mail: bkajniak@amexgroup.pl

DZIAŁ EKSPORTU
Magdalena Stasiak
Export Manager
Tel.: +48 606 359 124
mail: magdalena.stasiak@amexgroup.pl

RYNEK NOWOCZESNY
Jakub Musiał
Kierownik Sprzedaży Rynku Nowoczesnego
tel.: +48 602 173 417
mail: jmusial@amexgroup.pl
memobe.eu

Opis

O marce

 

MemoBe to marka, której ideą jest odkrywanie możliwości, jakie daje użytkownikom jej asortyment – m.in. tablice suchościeralne, różnego rodzaju markery i inne akcesoria biurowe. Powstała z myślą o kreatywnych, odważnych i otwartych na zmiany osobach, dostrzegąjących możliwość wyrażania siebie nawet w pozornie standardowych produktach.

Planery MemoBe

 

Tablice w formie tygodniowych, miesięcznych lub rocznych planerów z powierzchnią suchościeralno-magnetyczn. Doskonale nadają się do planowania zadań w skali tygodnia, miesiąca, bądź roku. Właściwości suchościeralne planerów pozwalają na pisanie po ich powierzchni markerami suchościeralnymi lub kredowymi. Z kolei właściwości magnetyczne dają możliwość umieszczania na tablicach materiałów drukowanych za pomocą magnesów. Do umieszczania na planerach informacji świetnie nadają się również kolorowe karteczki samoprzylepne. 

 

Powierzchnia wykonana jest z wysokiej jakości stali lakierowanej w kolorze białym. Terminarze to trwały, nieścieralny nadruk w kolorze czarnym. Ramy tablic wykonane są z naturalnego drewna sosnowego, drewna sosnowego lakierowanego na kilka wariantów kolorystycznych lub aluminium anodowanego. 

 

Okres gwarancji na powierzchnię wynosi 10 lat. Czyszczenie tablic jest możliwe za pomocą miękkiej gąbki lub ściereczki. Do pisania po tablicach należy używać wyłącznie markerów przeznaczonych do tego rodzaju tablic. Zaleca się systematycznie czyszczenie i konserwację powierzchni za pomocą dedykowanych płynów do tablic. 

 

Tablice suchościeralne magnetyczne MemoBe posiadają Certyfikat Zgodności, który potwierdza, że wyrób spełnia wymagania zawarte w normie PN-EN 14434:2010, tzn. jest bezpieczny podczas jego montażu i użytkowania. Produkt opatrzony jest znakiem B (Bezpieczeństwo).

 

Kontakt:

 

Amex Stationery Sp. z o.o. właściciel marki MemoBe

www.amexgroup.pl 

 

Dział Obsługi Klienta: +48 12 684 67 40

www.memobe.eu

Informacje dodatkowe

Gwarancja Okres gwarancji na powierzchnię wynosi 10 lat.

Lokalizacja

Kraków, Polska, Europa
Sikorki 2, 31-589

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 850
Wyświetlony: 87
Wygasa: 2024-04-30 15:35:00

Komentarze

comments powered by Disqus

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Kompetencje przyszłości ? jakie umiejętności rozwijać, by odnosić sukcesy na rynku pracy?

    Zaledwie 30% Polaków poszerza swoje umiejętności w zakresie wykonywanej pracy, a 20% uczęszcza na kursy i szkolenia podnoszące kompetencje pracownicze ? wynika z raportu ?Aktywni + Przyszłość Rynku Pracy? zrealizowanego przez serwis z ogłoszeniami o pracę Gumtree.pl1. Analitycy rynku pracy już teraz zauważają lukę między umiejętnościami pracowników a wymaganiami pracodawców. Problemem może być brak myślenia rozwojowego wśród Polaków i zamykanie się w ramach wyuczonego zawodu.

    Więcej…  
  • Najlepsze zestawy DIY dla dzieci!

    Dzień Dziecka - to święto każdej osoby. Dzieckiem jest się zawsze dla swoich rodziców i bardzo dobrze. To dzięki nim możemy czasem poczuć się beztrosko. A co dzisiejsze dzieciaki najchętniej otrzymałyby w swoje święto? Zobaczcie ich typy :)

    Więcej…