Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Piórnik z wyposażeniem

Rekomendujemy Dodaj do ulubionych
Kontakt https://www.b2b.rozette.pl
Rozette Sp. z.o.o.
ul. Daleka 8/26
02-024 Warszawa
POLSKA
ODDZIAŁ W ŁOWICZU:
Rozette Sp. z.o.o.
ul. Klickiego 22
99-400 Łowicz
POLSKA
https://www.b2b.rozette.pl

Opis

Piórnik dla prawdziwych Przyjaciółek

Piórnik do szkoły to niezbędny gadżet dla każdego ucznia. Musi być pojemny, aby pomieścić wszystkie niezbędne przybory szkolne, a jednocześnie wygodny w użytkowaniu. Piórnik marki Besties to idealne rozwiązanie dla tych, którzy szukają produktu, który spełnia oba te wymagania.

Piórnik Besties jest wykonany z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu jest trwały i wytrzymały. Posiada on wygodny zamek błyskawiczny, który ułatwia dostęp do zawartości. 

Wewnątrz piórnika znajduje się wiele przegródek, które pozwalają na uporządkowane przechowywanie przyborów szkolnych. Piórnik posiada również specjalną przegrodę na długopisy i ołówki, dzięki czemu nie będą się one plątać.

Oto kilka zalet piórnika do szkoły marki Besties:

 • Wykonany z wysokiej jakości materiałów
 • Trwały i wytrzymały
 • Posiada wygodny zamek błyskawiczny
 • Posiada wiele przegródek na przybory szkolne

Podsumowując, piórnik do szkoły marki Besties to idealny wybór dla każdego ucznia. Jest to produkt trwały, wytrzymały i wygodny w użytkowaniu. Piórnik posiada również wiele przegródek, które ułatwiają uporządkowane przechowywanie przyborów szkolnych. Jest on także idealnym uzupełnieniem całej kolekcji marki BESTIES oferowanej przez firmę ROZETTE. 

 

Zarejestruj się już dziś na platformie: https://www.b2b.rozette.pl/login

 

Lokalizacja

Łowicz, Polska, Europa
Klickiego 22 , 99-400

Video

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 855
Wyświetlony: 252
Wygasa: 2024-07-24 13:31:00

Komentarze

comments powered by Disqus

Losowo wybrane artykuły branżowe

 • Kredki z gleby i wosku

  Wyglądają jak zwykłe kredki, ale powstały z niezwykłego materiału ? gleby i wosku. To właśnie projekt Benno Bruckscha zdobył nagrodę główną PARADYŻ AWARD, 20 000 zł, w jubileuszowej edycji konkursu make me!. Doceniono pomysł, użyteczność oraz szczególną wrażliwość na otoczenie. Nagrody specjalne, 10 000 zł od Łódź Design Festival oraz 5 000 zł od Interprint, przyznano polskim projektantom.

  Więcej…  
 • Drukowanie z telefonu przez Wifi oraz aplikacje

  Wiecie co w naszej redakcji zainspirowało nas do zakupu drukarki? Zdjęcia :) Kiedyś żyliśmy w realu a w wirtualnym świecie trzymaliśmy zdjęcia. Teraz żyjemy w wirtualnym świecie ze względu na powracający lockdown, więc zdjęcia zamarzyliśmy mieć nie tylko na naszym telefonie. 

  Więcej…