Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zeszyty Clairefontaine w polskiej wersji!

Rekomendujemy Dodaj do ulubionych
Kontakt Biuro, magazyn i produkcja:
ul. Sikorki 2, 31-589 Kraków
biuro@amexgroup.pl
tel. +48 12 684 67 40
fax: +48 12 684 32 78
Dział obsługi klienta
tel.: +48 12 684 67 40
tel.: +48 12 684 67 50
https://www.amexgroup.pl/

Opis

Zeszyty Clairefontaine w polskiej wersji!

 

Wyprodukowane we Francji specjalnie pod polskiego konsumenta i dostosowane do jego potrzeb legendarne zeszyty Clairefontaine już w sprzedaży!

Clairefontaine to przede wszystkim synonim papieru. Idealnie biały, wyjątkowo wytrzymały o gramaturze 90g/m2 i satynowym wykończeniu. Nie przebija i nie prześwituje, perfekcyjnie gładki, doskonale współpracuje z ołówkiem, długopisem oraz piórem wiecznym i atramentem.

Certyfikat PEFC gwarantuje pozyskiwanie drewna w zrównoważony sposób, wyłącznie z certyfikowanych lasów UE. Wytrzymała, laminowana okładka w 5 intensywnych kolorach. Kolor nadruku jest wynikiem badań laboratoryjnych w rezultacie, których otrzymano optymalny dla oczu kontrast pomiędzy liniaturą, a papierem minimalizując obciążenie dla wzroku.

W ofercie 2024 Amex dostępne są formaty A5 i A4 o objętości od 16 do 96 kartek z nadrukami: kratka, linia i gładki.

 

Marka: Clairefontaine

Strona: www.amexgroup.pl

Dystrybutor: Amex Stationery sp. z o.o.

 

 

cf  artykul i news 2 v

Informacje dodatkowe

Lokalizacja

Kraków, Polska, Europa
Sikorki 2, 31-589

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 875
Wyświetlony: 259
Wygasa: 2024-07-30 16:14:00

Komentarze

comments powered by Disqus

Losowo wybrane artykuły branżowe

 • Na koniec roku rząd zakłada 8 proc. bezrobocia!

  Według wstępnych danych MRPiPS stopa bezrobocia w sierpniu wyniosła 6,1 proc. i pozostała na niezmienionym poziomie już drugi miesiąc z rzędu. To oznacza, że wzrost bezrobocia wyhamował, ale ? jak wskazuje minister Marlena Maląg ? jesienią należy spodziewać się kolejnego wzrostu, bo wtedy kończy się też okres prac sezonowych. Szefowa MPRiPS ocenia jednak, że sytuacja na polskim rynku pracy jest dobra, zwłaszcza na tle innych krajów Unii Europejskiej, co jest efektem rządowych programów i tarcz antykryzysowych skoncentrowanych na utrzymaniu miejsc pracy. W nadchodzącym czasie rynek pracy mają zaś wspierać m.in. wielomiliardowe inwestycje samorządowe.

  Więcej…  
 • Cleverton - sprytny sposób na czysty sprzęt

  Na klawiaturze komputera znajduje się pięćset razy więcej zarazków niż na desce sedesowej. Najwięcej bakterii i wirusów znajduje się na biurkach w miejscach pracy. Zarazki na telefonach, myszkach i klawiaturach komputerów, na włącznikach światła, klamkach i kranach są odpowiedzialne za 80 procent infekcji, na które zapadamy zimą ? wykazały badania mikrobiologów University of Arizona. Być może dlatego jesienią i zimą jesteśmy narażeni na infekcje bardziej niż latem, nie z powodu zimna, ale dlatego, że większość czasu spędzamy w pomieszczeniach i częściej stykamy się z zarazkami. Pożywką dla bakterii są okruchy jedzenia pozostawione na biurku lub klawiaturze, bo co druga osoba je przy swoim stanowisku pracy (najczęściej robią to urzędnicy administracji publicznej i dziennikarze!).

  Więcej…