Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

TEDi Sieć Handlowa Sp. z o.o. wycofuje z rynku długopisy pompon wyprodukowane w Chinach. W produktach wykryto podwyższoną zawartość kadmu, która może być szkodliwa dla zdrowia.

Klienci, którzy kupili długopisy pompon, mogą je zwrócić do sklepów TEDi bez konieczności podawania przyczyny. Więcej informacji na temat kampanii zwrotów dostępne jest na stronie internetowej TEDi oraz pod numerem telefonu: 22 511 22 22.

Przedsiębiorstwo TEDi Sieć Handlowa Sp. z o.o. dba o bezpieczeństwo swoich klientów i dlatego zdecydowało się na wycofanie z rynku długopisów pompon. Produkty zostały wyprodukowane w Chinach i podczas kontroli wykryto w nich podwyższoną zawartość kadmu. Kadm jest metalem ciężkim, który może być szkodliwy dla zdrowia, szczególnie dla dzieci.

Klienci, którzy kupili długopisy pompon, mogą je zwrócić do sklepów TEDi bez konieczności podawania przyczyny. Pieniądze za produkty zostaną zwrócone w całości.

WAŻNE!

Przedsiębiorca, który wprowadza produkt na rynek, jest zobowiązany do zapewnienia jego bezpieczeństwa dla zdrowia i życia konsumentów. W przypadku uzyskania informacji, że produkt nie jest bezpieczny, przedsiębiorca ma obowiązek niezwłocznego powiadomienia o tym Prezesa UOKiK.

W tym przypadku TEDi Sieć Handlowa Sp. z o.o. niezwłocznie powiadomił Prezesa UOKiK o wykryciu podwyższonej zawartości kadmu w długopisach pompon.

Niewykonanie obowiązku powiadomienia Prezesa UOKiK o niebezpiecznym produkcie zagrożone jest karą pieniężną w wysokości do 100 000 zł.

 

REKLAMA

rozette prez

 

INFORMACJE DLA KLIENTÓW TEDi

Nasze zarządzanie jakością informuje

Mimo szeroko zakrojonych badań nad zarządzaniem jakością TEDi i zewnętrznych instytutów badawczych, możliwe jest, że do sprzedaży dopuszczone zostaną produkty, które nie spełniają naszych surowych wymagań jakościowych.

Może się również zdarzyć, że reklamowane przedmioty zostaną uszkodzone podczas transportu i produkt zostanie natychmiast usunięty z programu.
 

UWAGA! WAŻNA UWAGA:

Szanowni Klienci,

niniejszym informujemy, iż produkt Długopis "Einhorn" i "Officeline" (różowy,antracyt i srebrny z figurką królika, sowy, korony, flaminga i serca)  został wycofany ze sprzedaży.

Testy wykazały podwyższoną zawartość kadmu. Ze względu na zagrożenie dla zdrowia, nie zaleca się dalszego użytkowania produktu.

Produkt ten był dostępny w sprzedaży od 01.06.2022 do 17.11.2023.

Mogą Państwo zwrócić powyższy produkt lub wymienić na inny o tej samej wartości od 8,50 zł, 12 zł do 14 zł w dowolnym sklepie TEDi.

Wybrane ogłoszenia

Planery roczne, miesięczne, tygodniowe...
Z naklejkami Kredki dwustronnne
Piórnik z kolekcji Coca-Cola do zadań specjalnych ...
Idealne dla domowych artystów.
Samoprzylepne uchwyty do większości rodzajów kabli ...
Książeczka idealna dla małych i dużych modniś. ...
Z powierzchnią suchościeralno-magnetyczną
Przyjaciel na Dobre i Złe Chwile
Dla chłopca i dziewczynki
Tablice suchościeralne magnetyczne
Przepiękne plecaki - 2 propozycje.
Ołówek automatyczny.

Losowo wybrane artykuły branżowe

 • Od 16 kwietnia musisz nosić maskę - sprawdź kogo dotyczy nakaz.

   

  Zgodnie z § 18. 1. od dnia 16 kwietnia 2020 r. do odwołania nakłada się obowiązek zakrywania, przy pomocy odzieży lub jej części, maski albo maseczki, ust i nosa. Jak ten nakaz wygląda w praktyce? Poniżej najważniejsze informacje, aby w przyszłości uniknąć nieporozumień i mandatów.

  Więcej…  
 • Sharpie holidays - malowanie po powierzchniach skórzanych.

  Malowaliśmy już po materiale, po plastiku... Teraz przyszedł czas na skórę i powierzchnie skóropodobne.

  Więcej…