Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Tym razem targi w ABRO były miejscem spotkania się z przedstawicielką firmy ROZETTE. Aleksandra Karczewska  przedstawiła nam hity tego sezonu. Jest kilka perełek. 

Kolekcja Besties dedykowana dziewczynkom, kolekcja licencyjna z serii Pokemon, zapowiedź wycieczki do Lizbony. Zresztą zobaczcie sami :) w naszej rozmowie video. 

??????????????????????????

 


REKLAMA

 

Wybrane ogłoszenia

Zestaw 120 sztuk.
Idealne do wielu powierzchni.
Dla wielbicieli koloru.
W kolorze czarnym.
Kleje na bazie PVA o delikatnym zapachu
Kredki woskowe do różnych powierzchni
Pióra wieczne i kulkowe na naboje.
Kolekcja uwzględnia 3 produkty.
Marka MemoBe (MK006-01)
Dostępne w 4 żywych kolorach.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Xerox z tytułem Top 100 Global Technology Leader

    Xerox zdobył tytuł Top 100 Global Tech Leader 2018 roku (wcześniej tytuł funkcjonował pod nazwą Top 100 Global Innovators). Firma została uhonorowana w ten sposób po raz szósty od 2011 roku, kiedy Thomson Reuters rozpoczął przyznawanie wyróżnienia. Xerox otrzymał wysokie notowania w dziedzinie przywództwa, tworzenia patentów, społecznej odpowiedzialności biznesu i wpływu na środowisko.

    Więcej…  
  • Louis Vuitton zaprojektował .... linijkę za bagatela 175$

    Nie jest tajemnicą, że Louis Vuitton jest jedną z najdroższych luksusowych marek na świecie, ale to, czego prawdopodobnie nie wiesz, to fakt, że właśnie na rynek trafiła linijka ze znanym wszystkim logiem LV. Tak, dobrze czytasz - linijka - taka, którą dzieci noszą w piórniki, tylko nieco droższa.

    Więcej…