Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Szykuje się kolejny wyjazd branżowy!! I to nie byle jaki ;) 

To już staje się tradycją! Firma ROZETTE od kilku lat nagradza swoich najwierniejszych klientów i to nie tych bezpośrednich, ale sklepy, które w tym całym kanale dystrybucyjnym dość często są zapominane przez producentów/ importerów.

Firma ROZETTE docenia właścicieli najmniejszych i najbardziej odległych na terenie Polski sklepów papierniczych i upominkowych. To dla nich stworzona została platforma B2B, która w znacznym zakresie ma ułatwić dokonywanie zamówień. 


Jednakże sam fakt istnienia platformy, która już od dłuższego czasu funkcjonuje na rynku nie jest tak istotny, jak program lojalnościowy z nią związany. LIZBONA - stolica i największe miasto Portugalii, położone w zachodniej części Półwyspu Iberyjskiego, nad rzeką Tag przy jej ujściu do Oceanu Atlantyckiego już w przyszłym roku ugości liczne grono klientów firmy ROZETTE

Uczestnictwo w wyjeździe jest dostępne dla każdego. Akcja trwająca półtorej roku daje szansę na osiągnięcie poziomów sprzedażowych, które zakłada program. Szczegółowy regulamin wrzucamy poniżej zapraszając tym samym do rejestracji w panelu B2b firmy ROZETTE


 REGULAMIN AKCJI

PROGRAM lojalnościowy /motywacyjny "Zwiedzaj z Rozette - LIZBONA" wystartował już 01.01.2023 i potrwa do 30.06.2024 roku. Oficjalny start programu odbył się podczas sezonu targowego AD 2023 o czym także wspomniano w filmie poniżej. 

Program przeznaczony jest dla klientów prowadzących sklepy, kupujących towar przez dystrybutorów lub bezpośrednio.

Warunkiem uczestnictwa w wycieczce jest zebranie w ww. czasie 50 000 pkt (1 pkt = 1 zł)

Klienci powinni być zarejestrowani na platformie www.b2b.rozette.pl 

Punkty można jedynie wymienić na miejsce wycieczkowe - nie przysługuje zwrot pieniędzy.

Wycieczka odbędzie się jesienią 2024 r 

 

Zapraszamy do rejestracji na stronie  www.b2b.rozette.pl. To właśnie na niej pojawiają się nowości produktowe z oferty firmy ROZETTE.

Poniżej wrzucamy filmik z prezentacji kilku nowości, których premiera miała miejsce właśnie podczas targów m.in. w hurtowni ABRO.

 

Wybrane ogłoszenia

Poręczny notatnik do torebki.
Poszukiwany przedstawiciel handlowy!!
Nowość w ofercie Rafcom.
Genialna książka dla dziewczynek.
Książeczka idealna dla małych i dużych modniś. ...
Połączenie elegancji z trendami
Pióra wieczne i kulkowe na naboje.
Super miękki notes/pamiętnik Squishy - Jednorożec ...
Piórnik z najmodniejszej ostatnio kolekcji BESTIES ...
Samoprzylepne uchwyty do większości rodzajów kabli ...

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Mini-videorelacja z targów w Kompanii Biurowej' 2019

    Ponad 200 osób zjechało do Hotelu Lamberton pod Warszawą w dniach 12-13 września 2019 roku. A były ku temu powody, gdyż już po raz 10. Kompania Biurowa zorganizowała spotkanie targowo - szkoleniowe. 

    Więcej…  
  • Dziewczynki kochają róż

    Przy zakupie prezentów dla dzieci, każdy wie, że niebieski jest dla chłopców a różowy dla dziewczynek. I uwaga - nie jest to wcale wynik sztuczek marketingowych. Według nowego badania opublikowanego w Current Biology, kobiety mogą być biologicznie zaprogramowany właśnie na kolor różowy.

    Więcej…