Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Wierzymy, że przyszłość sztuki leży w rękach nowego pokolenia artystów, którzy pragną eksperymentować, wyrażać swoje emocje i przekazywać swoje przemyślenia za pomocą różnorodnych technik artystycznych. Kolekcja bloków artystycznych marki OXFORD została zaprojektowana, aby spełnić te oczekiwania i dostarczyć im narzędzi, które będą inspiracją i wsparciem w ich twórczości.

To dlatego nasza redakcja rekomenduje wzbogacić ofertę Państwa sklepu o bloki artystyczne Oxford do rysowania kredkami, szkicowania ołówkiem, malowania akwarelą, markerem oraz mieszanymi technikami. Wkrótce na platformie EOS firmy HAMELIN będą dostępne również dedykowane kolekcje i kredki ołówkowe i akwarelowe. Dlatego polecamy nie przegapić nowości i już dziś obserwować social media marki OXFORD!

Co wyróżnia bloki z kolekcji Oxford Artistic?

Oxford to jedna z flagowych marek należących do Grupy HAMELIN, z siedzibą główną w Normandii (Francja). Firma, począwszy od powstania w 1864 roku, jest wciąż własnością rodziny HAMELIN. Oxford, jako jedna z najbardziej popularnych marek galanterii papierniczej, od ponad 100 lat podąża za potrzebami Konsumentów, przewiduje rynkowe trendy i stawia czoła wyzwaniom technologicznym. Charakterystyczne logo przedstawiające dwa lwy ? synonim siły i pewności siebie, jest dziś doskonale rozpoznawalne w całej Europie. Marka Oxford to połączenie wysokiej jakości, innowacyjnych rozwiązań, unikalnego designu oraz komfortu użytkowania.

Wprowadzając ją do swojej oferty, lub będąc jej stałym użytkownikiem zyskujemy z automatu najważniejsze korzyści. Bazując na obecnej gamie nowości spośród specjalistycznym bloków zyskujemy:

Bogactwo wyboru:

Kolekcja obejmuje szeroki wachlarz bloków artystycznych o różnych rozmiarach, formatach i gatunkach papieru. Bez  względu na to, czy preferujesz tradycyjne bloki rysunkowe, szkicowe lub akwarelowe, czy też szukasz czegoś nietypowego, jak bloki do mieszanych technik, czy markera - mamy wszystko, czego potrzebujesz.Wysoka jakość:

Jako profesjonalny dostawca materiałów artystycznych - firma HAMELIN, dba o to, aby jej produkty spełniały najwyższe standardy jakości. Najnowsze bloki są wykonane z wysokiej jakości papieru, który jest odporny na blaknięcie i gwarantuje doskonałą absorpcję farby, tuszu czy ołówka.

Innowacyjność:

Firma HAMELIN rozumie że studenci i artyści poszukują nowych technik i sposobów wyrażania swojej twórczości. Dlatego wprowadza ona innowacyjne bloki artystyczne, które umożliwiają eksperymentowanie z mieszaniem różnych mediów, tworzenie warstw czy tworzenie efektów teksturalnych. Ponadto pozwala użytkownikom na odkrywanie nieznanych obszarów sztuki.Przystępność cenowa:

Jesteśmy przekonani, że dostęp do wysokiej jakości materiałów artystycznych powinien być możliwy dla wszystkich. Dlatego rekomendujemy zakup marki OXFORD ze względu na konkurencyjne ceny nowych bloków artystycznych, bez  kompromisów w jakości.Wsparcie Twojego rozwoju:

Firma HAMELIN to nie jedynie dostawca materiałów artystycznych. To przedsiębiorstwo, które stawia na bycie Twoim partnerem w rozwoju. Jak zapewniają pracownicy, cały team HAMELIN chce inspirować Cię i wspierać na Twojej twórczej drodze. Dlatego cały zespół wychodzi na przeciw Twoim oczekiwaniom i potrzebom, stale badając rynek w poszukiwaniu najlepszych rozwiązań dla  odbiorców.REKLAMA

Wybrane ogłoszenia

Ekologiczne i bezpieczne.
Idealne do wielu powierzchni.
Dla chłopca i dziewczynki
Przepiękne plecaki - 2 propozycje.
Pióra wieczne i kulkowe na naboje.
Marka MemoBe (MK012-01)
Kubek dla TatyKubek dla Taty
Sprzedam40 zł - sugerowana cena detaliczna PLN
Kubek dla każdego faceta.
Dostępny w 7 kolorach.
W szerokiej gamie kolorystycznej
Kredki woskowe do różnych powierzchni

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • II Panel Dyskusyjny Biuro Plus

    Już 11 stycznia 2018 roku w Warszawie odbędzie się kolejna edycja panelu dyskusyjnego organizowanego przez sieć Biuro Plus. Coraz szybsze zmiany na rynku, jego rozdrobnienie oraz pojawiające się problemy skłaniają polskie przedsiębiorstwa do podejmowania odważnych kroków, które mają je lepiej przygotować na inne czasy. Biuro Plus chcąc wyprzedzić pojawiające się ewentualne szanse i zagrożenia, wspólnie z dostawcami daje szansę na otwartą branżową dyskusję.

    Więcej…  
  • Prezentownik 2018 czyli magiczna Gwiazdka z Activejet

    Już wkrótce najbardziej magiczny czas w roku - czas Bożego Narodzenia. W naszych domach pojawią się świąteczne ozdoby, na stołach ustawimy wigilijne potrawy, w sercach zagości spokój i nadzieja, zaś pod choinką pojawią się prezenty. Jeśli te ostatnie spędzają Ci sen z powiek i wciąż nie masz na nie pomysłu - pozwól się zainspirować! Przedstawiamy praktyczne pomysły na prezenty dla Niej, dla Niego i dla Dziecka.

    Więcej…