Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Po wyjątkowo kolorowych i dedykowanych głównie młodszym uczniom zeszytach, firma Gatis postanowiła stworzyć linię, która zadowoli starszą grupę odbiorców. Black & Colors to zupełnie nowa stonowana kolekcja zeszytów do języka angielskiego, która już dziś zdobywa swoich wielbicieli.

Dokładnie 15 września 2016 roku światło dzienne ujrzały nowe kołonotatniki 80-kartkowe w formatach A4 i A5 przeznaczone do segmentu OFFICE & SCHOOL, dla pracowników biurowych, dla licealistów i studentów. Nowoczesny design w trwałych okładkach z tworzywa gwarantuje nie tylko przyjemne i wygodne użytkowanie ale także dłuższą żywotność kołobrulionów. 

W skład serii wchodzą trzy delikatnie różniące się lay-outem okładki:

 • Black & Color 
 • Black & Grey
 • Black & Silver

Dotyczy to zarówno modeli w formacie A4 jak i A5. Są one dostępne w wersji w kratkę uwzględniając na swoich marginesach pomoc w postaci słownika języka angielskiego. Na ostatnich stronach wszystkich modeli zeszytu i okładce zamieszczone zostały dodatkowo tabele z czasami w języku angielskim.

Wraz z wejściem na rynek nowej serii ruszyła także duża kampania promocyjna skierowana przede wszystkim do osób mających kontakt lub planujących go mieć z językiem angielskim.

Już z początkiem września ukazała się reklama wizerunkowa w Newsweek Polska w dodatku: Newsweek Edukacja. Ponadto producent - firma GATIS - uruchomiła reklamę w Internecie  w najpopularniejszych portalach www, branżowych mediach oraz w social media. Także bardzo dużą pomoc otrzymali Dystrybutorzy nowej serii produktów. Prócz standardowego wsparcia, jakie gwarantuje firma GATIS  swoim klientom w postaci gazetek, promocji, dodatkowych miejsc ekspozycyjnych, programów dystrybucyjnych dla Detalu oraz materiałów POS firma aktywnie wspiera działania poprzez promocję także samych dystrybutorów. 

Poniżej prezentujemy najnowszy design okładek notebooków z pomocą na marginesie. 


Kołonotatnik A4/ A5 ze słownikiem angielskim BLACK&COLOR PLASTIC

 

Opis

 • kołonotatnik - dostępne formaty A4/ A5, 80 k., kratka
 • okładka - polipropylen
 • słownik i gramatyka na marginesach (prasal verbs, irregular verbs, wybrane zagadnienia z gramatyki j. angielskiego)
 • na ostatnich stronach zeszytu i okładce zamieszczone zostały tabele z czasami w języku angielskim

Kołonotatnik A4/ A5 ze słownikiem angielskim BLACK&GREY PLASTIC


Kołonotatnik A4/A5 ze słownikiem angielskim BLACK&SILVER PLASTIC

 

Pełna oferta dostępna jest na stronie www.gatis.pl. Sklepy i hurtownie zainteresowane próbkami proszone są o kontakt z naszą redakcją pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Wybrane ogłoszenia

Polska marka artykułów czyszczących.
Recenzja stworzona przez Olę z : https://www.faceb ...
Samoprzylepne uchwyty do większości rodzajów kabli ...
Nowa oferta marki JOVI
100 chusteczek w wygodnym opakowaniu.
Poszukujemy osoby chętnej dołączyć do naszego zesp ...
Pudełko zawierające 12 kolorowych kredek z wymazyw ...
Płyny do czyszczenia sprzętu elektronicznego.
Nowa oferta marki JOVI.

Losowo wybrane artykuły branżowe

 • 10 sztuczek na tańsze drukowanie

  Drukowanie to poważny punkt w budżecie wielu firm. Także w domu, w którym często potrzebne jest uzyskanie jakichś materiałów w formie papierowej, koszt druku może być stosunkowo wysoki. Warto więc poznać sztuczki, które umożliwiają tańsze drukowanie.

  Więcej…  
 • Wysoko-wydajne i ekologiczne drukarki i urządzenia wielofunkcyjne

  Urządzenia z nowej, rozszerzonej oferty drukarek i MFP mono A4 od Oki zapewniają wysoką prędkość wydruku oraz wyjątkowe, przyjazne środowisku i efektywne kosztowo rozwiązania dla przedsiębiorstw każdej wielkości.

  Więcej…