Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

W świecie biznesu opartego na licencjach wybór odpowiedniej marki może mieć ogromne znaczenie dla sukcesu przedsięwzięcia. Dlatego też warto być na bieżąco z trendami i zastanowić się, na jakie licencje postawić w tym roku. Jeśli zastanawiasz się nad wyborem odpowiednich licencji dla swojego biznesu, oto pięć propozycji, które warto rozważyć:

 1. Paw Patrol: Licencja Paw Patrol to nie tylko hit wśród dzieci, ale również doskonała propozycja dla biznesów związanych z artykułami dla najmłodszych. Seria opowiada o grupie psiaków ratujących miasto przed różnymi niebezpieczeństwami, co przyciąga uwagę zarówno dzieci, jak i ich rodziców. Zabawki, ubrania, akcesoria szkolne - możliwości wykorzystania tej licencji są naprawdę szerokie.

 2. Gabby's Dollhouse: Kolejną ciekawą propozycją jest licencja Gabby's Dollhouse. Ta urocza animacja skupia się na przygodach małej dziewczynki imieniem Gabby i jej magicznego domku dla lalek. Licencja ta oferuje wiele możliwości, od zabawek i figurek, po książki i artykuły szkolne, które z pewnością przyciągną uwagę dzieci w różnym wieku.

 3. Myszka Miki: Nie można zapomnieć o klasycznej licencji, która wciąż ma ogromną popularność - Myszka Miki. Ta ikoniczna postać Disneya nadal cieszy się wielką sympatią zarówno wśród dzieci, jak i dorosłych. Od zabawek po odzież dziecięcą, artykuły spożywcze i dekoracje, licencja Myszka Miki z pewnością przyniesie sukces Twojemu biznesowi.

 4. Besties: Besties to kolejna licencja, która zyskuje coraz większą popularność wśród dzieci. Ta kolorowa seria przedstawia przyjaźń między dziewczynkami, co stanowi doskonałą inspirację dla różnorodnych produktów, takich jak ubrania, akcesoria do pokoju czy przybory szkolne.

 5. Dinozaury: Licencja związana z dinozaurami to zawsze pewny wybór, zwłaszcza wśród młodszych dzieci. Dinozaury fascynują dzieci od lat i zawsze będą stanowiły popularny motyw na zabawki, książki, ubrania i wiele innych produktów.

Podsumowując, wybór odpowiednich licencji może mieć kluczowe znaczenie dla sukcesu Twojego biznesu. Licencje takie jak Paw Patrol, Gabby's Dollhouse, Myszka Miki, Besties i dinozaury oferują szeroki zakres możliwości i przyciągną uwagę klientów w różnym wieku. Warto zastanowić się, która z tych propozycji najlepiej pasuje do Twojego biznesowego modelu i klienteli, aby osiągnąć sukces w tym roku.

A kto w tym roku zapewnia najszerszy wybór asortymentowy w tych seriach? 

Zobacz nasze video:

 

Wybrane ogłoszenia

Genialna książka dla dziewczynek.
Książeczka idealna dla małych i dużych modniś. ...
Zestaw zakreślaczy MP Poland
Pióra wieczne i kulkowe na naboje.
Przyjaciel na Dobre i Złe Chwile
Przepiękne plecaki - 2 propozycje.
Idealne dla domowych artystów.
Kredki ołówkowe ścieralne 12 kol.
Samoprzylepne uchwyty do większości rodzajów kabli ...

Losowo wybrane artykuły branżowe

 • Rok 2021 - OSAA zrealizowała swój plan.

  Majówka w październiku, publikacja filmu w styczniu :) Taki mamy czas. Wszystko jest względne, ale to, co najważniejsze to dobry nastrój. Nie brakowało go ani 2 miesiące temu, ani miesiąc, ani teraz. Działania przeprowadzone zgodnie z planem B, mimo wciąż zmieniających się okoliczności rynkowych, pokazały, że sieć biuroserwisowa OSAA od ponad 22 lat to przede wszystkim siła grupy. 39 firm patrzące w tym samym kierunku to już nie przypadek - to bardzo mocno nastawione na sukces przedsięwzięcie.

  Więcej…  
 • Największy błąd w obsłudze karteczek samoprzylepnych!

  Karteczki samoprzylepne to bardzo popularne rozwiązanie na zapisanie krótkich informacji, takich jak numer telefonu rozmówcy lub też data z godziną spotkania. Bloczki papierowe sprawdzą się zarówno w biurze, jak i w domu. Jednak czasem, gdy trafimy na gorszy model mają też brzydki zwyczaj odklejania się wtedy, kiedy nie powinny. Można jednak temu łatwo zaradzić...

  Więcej…