Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Targi Ambiente we Frankfurcie nad Menem to nowy punkt na świecie, gdzie spotyka się branża artykułów papierniczych i sektora materiałów biurowych. W dzisiejszej rzeczywistości zatarła się granica między pracą w biurze a home office, dlatego w segmencie Working Office Design & Solutions, Future of Work - znajdziecie m.inn. materiały i sprzęt biurowy, projektowanie i wyposażenie zarówno biur, jak i przestrzeni do pracy w domu. Segment Remanexpo to regenerowane materiały eksploatacyjne i komponenty do drukarek z naciskiem na zrównoważony rozwój w tym sektorze. W segmencie Giving – Urban Gifts pełna gama artykułów papierniczych i przyborów szkolne i artykułów do pisania oraz olbrzymia oferta wszelkiego rodzaju prezentów. Dining – to wystawcy, u których można znaleźć rozwiązania Office Break, Clean Office & Storage.

Ambiente to teraz największa na świecie platforma handlowa poza Chinami, we wszystkich sektorach – łącznie z ofertą dostawców z bardzo dużymi wolumenami sprzedaży.

Tu znajdziesz odpowiedzi na nowe wyzwania i obiecujące rozwiązania dla swojej firmy. To miejsce do odkrywania innowacji i trendów. Przyjedź do Frankfurtu i zainspiruj się nowościami dla Twojej branży. Więcej na www.ambiente.messefrankfurt.comJak co roku Przedstawicielstwo Targów Frankfurt w Polsce organizuje wyjazd na targi z pełnym serwisem.

W ramach oferty: podróż samolotem lub wygodnym autokarem, noclegi w 3*hotelu ze śniadaniem pod Frankfurtem, transfery hotel-targi-hotel, karta wstępu wielokrotnego wejścia, ubezpieczenie na czas podróży i pobytu, opieka doświadczonego pilota.

Termin z podróżą autokarem    7-12 stycznia 2024 (1890 zł +Vat);

Termin z podróżą samolotem   9-11 stycznia 2024  (2990 zł +Vat).

Szczegóły: https://poland.messefrankfurt.com/pl/wyjazd-z-pelnym-serwisem-na-targi-ambiente/


 

Wybrane ogłoszenia

4 różne w displayu.
Dostępne w 4 kolorach.
Planery roczne, miesięczne, tygodniowe...
SPRĘŻONE POWIETRZE CLEVERTON 600ml
Z nadrukiem linii do nauki pisania lub pięciolinią ...
Kawa najwyższej jakości.
Tablice suchościeralne magnetyczne
Ekologiczne i bezpieczne.
Dostępne w ramie aluminiowej
Nowość w ofercie firmy Amex.
Cienkopisy z końcówką F w rozmiarze 0,4 mm.
Poszukiwany handlowiec!

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • ADAMED SmartUP spełnia marzenia najzdolniejszych uczniów

    1 września wystartowała rejestracja do 10. edycji programu ADAMED SmartUP skierowanego do uczniów w wieku 14-18 lat zafascynowanych naukami przyrodniczymi i ścisłymi. Program umożliwi 50 najzdolniejszym udział w obozie naukowym, który wyłoni 10 laureatów nagrodzonych 10-mies. programem mentorskim. Po tym czasie trójka najlepszych otrzyma stypendia na dowolny cel związany z rozwojem naukowym.

    Więcej…  
  • Targi Paperworld w otoczeniu nowych eventów

    36 wystawców z Polski, z czego 5 nowych firm. Zupełnie nowe tematycznie targi w tym samym czasie. Jakie i kto z naszego kraju po raz pierwszy pokaże się we Frankfurcie - o tym w naszej rozmowie z Piotrem Łukaszewiczem, Przedstawicielem Messe Frankfurt na Polskę.

    Więcej…