Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Targi Ambiente we Frankfurcie nad Menem to nowy punkt na świecie, gdzie spotyka się branża artykułów papierniczych i sektora materiałów biurowych. W dzisiejszej rzeczywistości zatarła się granica między pracą w biurze a home office, dlatego w segmencie Working Office Design & Solutions, Future of Work - znajdziecie m.inn. materiały i sprzęt biurowy, projektowanie i wyposażenie zarówno biur, jak i przestrzeni do pracy w domu. Segment Remanexpo to regenerowane materiały eksploatacyjne i komponenty do drukarek z naciskiem na zrównoważony rozwój w tym sektorze. W segmencie Giving – Urban Gifts pełna gama artykułów papierniczych i przyborów szkolne i artykułów do pisania oraz olbrzymia oferta wszelkiego rodzaju prezentów. Dining – to wystawcy, u których można znaleźć rozwiązania Office Break, Clean Office & Storage.

Ambiente to teraz największa na świecie platforma handlowa poza Chinami, we wszystkich sektorach – łącznie z ofertą dostawców z bardzo dużymi wolumenami sprzedaży.

Tu znajdziesz odpowiedzi na nowe wyzwania i obiecujące rozwiązania dla swojej firmy. To miejsce do odkrywania innowacji i trendów. Przyjedź do Frankfurtu i zainspiruj się nowościami dla Twojej branży. Więcej na www.ambiente.messefrankfurt.comJak co roku Przedstawicielstwo Targów Frankfurt w Polsce organizuje wyjazd na targi z pełnym serwisem.

W ramach oferty: podróż samolotem lub wygodnym autokarem, noclegi w 3*hotelu ze śniadaniem pod Frankfurtem, transfery hotel-targi-hotel, karta wstępu wielokrotnego wejścia, ubezpieczenie na czas podróży i pobytu, opieka doświadczonego pilota.

Termin z podróżą autokarem    7-12 stycznia 2024 (1890 zł +Vat);

Termin z podróżą samolotem   9-11 stycznia 2024  (2990 zł +Vat).

Szczegóły: https://poland.messefrankfurt.com/pl/wyjazd-z-pelnym-serwisem-na-targi-ambiente/


 

Wybrane ogłoszenia

Przyjaciel na Dobre i Złe Chwile
Połączenie elegancji z trendami
Pióra wieczne i kulkowe na naboje.
Pudełka tekturowe na prezenty od zajączka :) albo ...
Fluo marki Main Paper
Nowy wymiar biurowej elegancji!

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Pomysł na świąteczny prezent

    Przed nami czas robienia prezentów. Na ten okres firma Newell przygotowała kilka ciekawych propozycji. A jakich? O tym w artykule.

    Więcej…  
  • Idealna zabawa z JOVI

    Kreatywne spędzanie czasu to trend, który zauważalny już jest nie tylko podczas specjalnych kółek plastycznych czy też w czasie obowiązkowych zajęć w szkole. W dobie zawładniętego przez urządzenia mobilne świecie, co raz częściej docenia się ręczne prace. Na szczęście mimo rosnącego pokolenia Y, dla którego przede wszystkich tablet tudzież smartfon jest najlepszym przyjacielem widać ogromne zainteresowanie bardziej aktywnym spędzaniem czasu.

    Więcej…