Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Action koncentruje się na rozwijaniu w Polsce zdywersyfikowanego portfela małych i średnich firm po wcześniejszym odejściu od handlu z sieciami handlowymi, a w Europie skupia się na bazie sklepów internetowych, poinformował ISBtech wiceprezes Action, Sławomir Harazin. Ocenia, że wraz z doświadczeniem prowadzenia sanacji spółka nauczyła się jak radzić sobie w kryzysie i jest gotowa do spłaty wierzycieli według założeń układu.

ZOBACZ CAŁĄ WYPOWIEDŹ


REKLAMA

Biuro i firma - zobacz na Ceneo.pl 

Wybrane ogłoszenia

Piórnik z kolekcji Coca-Cola do zadań specjalnych ...
Przepiękne plecaki - 2 propozycje.
Tablice suchościeralne magnetyczne
Pudełka tekturowe na prezenty od zajączka :) albo ...
Ołówek automatyczny.
Zestaw zakreślaczy MP Poland
Idealne dla domowych artystów.
Genialna książka dla dziewczynek.
Piórnik z najmodniejszej ostatnio kolekcji BESTIES ...
Dostępny w 7 kolorach.
Samoprzylepne uchwyty do większości rodzajów kabli ...
Z naklejkami Kredki dwustronnne

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Pijasz kawę? A jaką?

    Czarna, biała, mocna czy może lekka? Jaka jest Twoja kawa? A może tylko mleczna lub tylko słodka? Kawa to drugi najpopularniejszy napój świata po wodzie ? podawana jest na mnóstwo sposobów. A jakich? O tym w naszym artykule.

    Więcej…  
  • Tylko co trzeci pracujący w domu nie skarży się na uciążliwości home office.

    18 proc. osób pracujących w domu uznało, że zdalne wykonywanie obowiązków jest bardzo uciążliwe, nieco ponad połowa wskazuje na niewielkie trudności, a tylko 31 proc. nie dostrzega niedogodności związanych z home office. To wnioski z badania nastrojów i zachowań Polaków podczas izolacji przeprowadzonego przez SW Research. ? Ułatwieniami mogą być: dobra organizacja codziennych obowiązków i miejsca pracy oraz regularna komunikacja ze współpracownikami ? przekonuje Aleksandra Sikorska ze Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce.

    Więcej…