Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Pamiętacie kleje w tubie? Oczywiście, że tak. W końcu na rynku nadal dostępne są tego typu produkty. Czym z kolei korygowaliście swoje błędy w szkole? My pamiętamy specjalne białe "farbki" z małym pędzelkiem, które w "niewidoczny" sposób miały poprawić nasze błędy. Abstrahując, ze metoda ta dotrwała do dziś - my raczymy się nieco nowocześniejszymi rozwiązaniami. 

Produkty w taśmie to bardzo wygodne i "czyste" rozwiązanie do każdego domu i biura. 

Funkcjonują one na rynku już od wielu lat zdobywając co raz to nowszych wielbicieli. Zamiast brudzić się klejem wyciskanym z tubki lub korektorem w płynie, zarówno dzieci jak i dorośli co raz częściej wybierają bardziej innowacyjne rozwiązania. O ile produkty w płynie jak chociażby korektory mają to do siebie, że po zamazaniu tekstu trzeba odczekać chwilę, zanim będzie można coś napisać na korygowanym miejscu o tyle korektory taśmowe kryją „na sucho”, więc problem straconego czasu nie istnieje, pisać po nich możemy natychmiast. 

Podobnie sprawa ma się z innymi produktami, które nakładamy na różne powierzchnie właśnie dzięki taśmie. Wygoda to główna domena tego typu produktów. 

Taśmy korekcyjne lub kleje w taśmie najczęściej umieszczone są w przezroczystych obudowach, co pozwala kontrolować ich zużycie. Kształt obudowy determinuje zarówno sposób posługiwania się, jak i wydajność. Mogą one przyjąć formę owalną, w kształcie myszki, lub bardziej podłużną. Tak naprawdę korektory w wydłużonych obudowach podczas użytkowania trzyma się jak narzędzie do pisania. Natomiast korektory w kształcie myszki mogą zmieścić więcej taśmy.

Dobrym przykładem kleju, w którym taśma wynosi 22 metry jest najnowszy produkt marki PLUS - TG-1221

 

Zdjęcie użytkownika Leviatan-Poligrafia.Zdjęcie użytkownika Leviatan-Poligrafia.

Jest to produkt proekologiczny z elementami plastikowymi wyprodukowanymi w 95% z materiałów z recyclingu

Zdjęcie użytkownika Leviatan-Poligrafia.

Klej jest permanentny z systemem naciągu zapobiegania zacinaniu się taśmy.

Zdjęcie użytkownika Leviatan-Poligrafia.

Produkt marki PLUS posiada osłonkę na taśmę i okienko ułatwiające równe klejenie wzdłuż krawędzi. Klej ma świetne parametry klejące, co zapewnia czystą i precyzyjną aplikację. Klej marki PLUS jest lekko zabarwiony na niebiesko, aby widoczna była jego aplikacja. To, co istotne w przypadku wyboru kleju w taśmie to możliwość wymiany wkładu.

W przypadku korektorów długość taśmy ma także ogromne znaczenie, bo kto nie chciałby korzystać z nich jak najdłużej. Obecnie na rynku dostępnych jest wiele produktów korygujących, jednak ten od firmy Leviatan-Poligrafia na pewno przyda się na dłużej. Najnowszy produkt KOREKTOR W TAŚMIE PLUS WH-1304 to aż 20 metrów taśmy do korygowania.

Zdjęcie użytkownika Leviatan-Poligrafia. Dzięki chowanej głowicy korektor nie schnie i nie brudzi podczas jego nieużywania. 

Zdjęcie użytkownika Leviatan-Poligrafia.

Więcej propozycji produktów w taśmie dostępnych jest na stronie firmy LEVIATAN-POLIGRAFIA.

KOREKTORY | KLEJE

 

Wybrane ogłoszenia

Polska marka artykułów czyszczących.
Idealna dla dzieci i dorosłych.
Totalna nowość w marce ESCUELA!
Samoprzylepne uchwyty do większości rodzajów kabli ...
Podręczna drukarka etykiet
Totalny hit sprzedażowy!!
Poszukujemy osoby chętnej dołączyć do naszego zesp ...
Recenzja stworzona przez Olę z : https://www.faceb ...
Idealne do tworzenia zestawów prezentowych.
Teczka Zippi Bag z metalowym zamkiem.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Po co komu trójkątne kredki, ołówki i...

    Jeśli jesteś rodzicem to zapewne doświadczyłeś okresu w życiu Twojego dziecka, w których wykazywało ono nadzwyczajną aktywność w rysowaniu. Wiecie, po czym poznać dom, w którym jest maluch? Oczywiście po ścianach, chociaż osobiście takiego doświadczenia nie mam, bo mój syn od razu rozpoczął swoją artystyczną edukację od podłogi, na której permanentnym markerem narysował "mamusię".

    Więcej…  
  • Unboxing z firmą Tierra Group

    Tego jeszcze nie było. O nowościach, które na bieżąco pokazują się w ofercie firmy Tierra Group piszemy na bieżąco. Żebyście zrozumieli nasze zdziwienie w ostatnich dniach, musicie to przeczytać.

    Więcej…