Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Katalog firm

News

Dodaj firmę za darmo

Znajdź nowych klientów i dostawców

Wejdź

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Kolejna edycja forum organizowanego przez Izbę Przedsiębiorców Branży Biurowo-Szkolnej przeszła do historii. Tym razem bardziej kameralna, ale pełna istotnej wiedzy, zgromadziła przedstawicieli największych firm z branży.

Konferencja, warsztaty, networking, nagrody - w tym klimacie odbyła się kolejna edycja forum, tym razem zlokalizowana w Hotelu Novotel w Warszawie. Po raz pierwszy istotną wiedzę można było zdobyć nie tylko podczas samego Forum, ale już w dniu poprzedzającym go. W warsztatach, zorganizowanych przez wiodącą kancelarię GESSEL wzięła udział nieliczna grupa przedsiębiorców z naszej branży, co zapewniło bardzo szczegółową i skupioną na naszej branży tematykę rozmów. Podczas siedmiogodzinnych prezentacji i bardzo ciekawych rozmów poruszono takie tematy jak:

 • tajniki dobrej umowy i co się za tym kryje,
 • zmiany cen a kontrakty sprzedażowe,
 • odpowiedzialność osób zarządzających,
 • jakie są obowiązki wynikające z tytułu pełnienia funkcji członka organu?

Wydawać by się mogło, że temat bardzo dobrze znany przez osoby uczestniczące w warsztatach, przyniósł wiele zaskakujących odpowiedzi. Znajomość prawa, jaką zaprezentowała kancelaria okazał się adekwatny do potrzeb uczestników, którzy na tę okazję przygotowali serię zawiłych pytań dotyczących bezpośrednio branży PBS. 

O czym jeszcze dyskutowano? Co działo się kolejnego dnia? Zapraszamy do obejrzenia relacji przygotowanej przez IPBBS.


Naszą relację, przygotowaną przez redakcję magazynu scann.R,  zobaczyć możesz na naszym kanale na Znalezione obrazy dla zapytania logo youtube.

Wybrane ogłoszenia

Piękny zestaw prezentowy marki CRESCO.
Idealny dla kobiety.
Ceramiczna skarbonka w kształcie świnki.
Ręcznie malowane torebki.
Nowa oferta marki JOVI
Kolejna 'gwiazda' w ofercie firmy SADPEX.
Zestaw WINNER. Długopis i ołówek automatyczny.
Kolorowe maseczki w dwóch rozmiarach.
Pióra wieczne i kulkowe na naboje.
Najszersza na rynku oferta torebek jednokolorowych ...

Losowo wybrane artykuły branżowe

 • Zbliża się początek roku szkolnego, a z nim ważne decyzje zakupowe rodziców.

  Po wakacjach dzieci znów rozpoczną naukę. Nawet jeśli z powodu epidemii przez jakiś czas odbywałaby się ona zdalnie, wiąże się to z zakupami podręczników, przyborów szkolnych, opłatami za czesne itp. Z ubiegłorocznych badań CBOS „Wydatki rodziców na edukację dzieci w roku szkolnym 2019/2020” wynika, że średnio wyniosły one 1120 zł. Z pomocą przychodzi rząd, który w ramach programu „Dobry start” przyznał 300 zł na wyprawkę szkolną dla każdego ucznia. Także Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów chce wesprzeć rodziców radą przy zakupach związanych z początkiem roku szkolnego.

  Więcej…  
 • Bazarnik w gronie Członków PIAP

  Bazarnik to nowa firma Członkowska, która przystąpiła do Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych w kwietniu br.

  Więcej…