Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hity sprzedażowe

Totalna nowość w marce ESCUELA!

Polecamy

Alpino Experience Dual Artist 12 kolorów

Subskrypcja

Katalog firm

News

Dodaj firmę za darmo

Znajdź nowych klientów i dostawców

Wejdź

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Kolejna edycja forum organizowanego przez Izbę Przedsiębiorców Branży Biurowo-Szkolnej przeszła do historii. Tym razem bardziej kameralna, ale pełna istotnej wiedzy, zgromadziła przedstawicieli największych firm z branży.

Konferencja, warsztaty, networking, nagrody - w tym klimacie odbyła się kolejna edycja forum, tym razem zlokalizowana w Hotelu Novotel w Warszawie. Po raz pierwszy istotną wiedzę można było zdobyć nie tylko podczas samego Forum, ale już w dniu poprzedzającym go. W warsztatach, zorganizowanych przez wiodącą kancelarię GESSEL wzięła udział nieliczna grupa przedsiębiorców z naszej branży, co zapewniło bardzo szczegółową i skupioną na naszej branży tematykę rozmów. Podczas siedmiogodzinnych prezentacji i bardzo ciekawych rozmów poruszono takie tematy jak:

 • tajniki dobrej umowy i co się za tym kryje,
 • zmiany cen a kontrakty sprzedażowe,
 • odpowiedzialność osób zarządzających,
 • jakie są obowiązki wynikające z tytułu pełnienia funkcji członka organu?

Wydawać by się mogło, że temat bardzo dobrze znany przez osoby uczestniczące w warsztatach, przyniósł wiele zaskakujących odpowiedzi. Znajomość prawa, jaką zaprezentowała kancelaria okazał się adekwatny do potrzeb uczestników, którzy na tę okazję przygotowali serię zawiłych pytań dotyczących bezpośrednio branży PBS. 

O czym jeszcze dyskutowano? Co działo się kolejnego dnia? Zapraszamy do obejrzenia relacji przygotowanej przez IPBBS.


Naszą relację, przygotowaną przez redakcję magazynu scann.R,  zobaczyć możesz na naszym kanale na Znalezione obrazy dla zapytania logo youtube.

Wybrane ogłoszenia

Piękne różowe klipy z wyciętym serduszkiem.
ŚCIERECZKI NAWILŻONE DO PLASTIKU [100SZT]
Ręcznie malowane torebki.
Teczka Zippi Bag z metalowym zamkiem.
Nowa oferta marki JOVI
Flamastry artystyczne Alpino - 30 kolorów
Polska marka artykułów czyszczących.
Idealna dla dzieci i dorosłych.
Nowa oferta marki JOVI.
Recenzja stworzona przez Olę z : https://www.faceb ...

Losowo wybrane artykuły branżowe

 • II Panel Dyskusyjny Biuro Plus za nami

  Dlaczego grupa biuroserwisowa organizuje tego typu wydarzenia? Skąd tak duża frekwencja na nich? Rynek PBS, poniekąd już dość precyzyjnie zdefiniowany, w kolejnych latach (nie)stety zmierzy się z wieloma przeszkodami, utrudnieniami ale i możliwościami. Wydaje się więc, że dialog branżowy jest potrzebny i z takim przesłaniem zorganizowany został II Panel Dyskusyjny Biuro Plus. 

  Więcej…  
 • GHIMEL nowym Członkiem PIAP

  Branżowe organizacje członkowskie pozwalają konsolidować się w grupy firmom, które następnie mogą wywierać wpływ na istotne rzeczy dla branży.  Jedną z takich organizacji jest PIAP i w tej grupie nie powinno zabraknąć firmy GHIMEL , biura przedstawicielskiego na Polskę jednego z największych europejskich dystrybutorów artykułów promocyjnych firmy SIPEC SpA z Włoch.

  Więcej…