Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Katalog firm

News

Dodaj firmę za darmo

Znajdź nowych klientów i dostawców

Wejdź

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Siódma edycja Wieczoru Branżowego Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych była szczególnym wydarzeniem dla Zarządu i Członków Izby. Dokładnie 16 lutego br. PIAP obchodził 10-lecie istnienia organizacji na rynku. Wieczór Branżowy PIAP stał się więc doskonałą okazją do uczczenia tego szczególnego wydarzenia.

- Bardzo cieszy nas coraz większa popularność Wieczoru Branżowego PIAP, z roku na rok wydarzenie cieszy się coraz większym zainteresowaniem ze strony firm Członkowskich. W tym roku z uwagi na przypadający Jubileusz 10-lecia Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych staraliśmy się, aby wydarzenie było szczególnie uroczyste i zapadło uczestnikom na długo w pamięci. Wieczór Branżowy Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych po raz kolejny udowodnił jak istotna jest integracja firm z branży. Miła atmosfera, rozmowy prywatne i biznesowe pozwalają lepiej poznać się firmom zrzeszonym w PIAP. Po raz kolejny formuła wydarzenia sprawdziła się w 100% - mówi Katarzyna Wojniak, Dyrektor Biura Zarządu PIAP.

Wieczór Branżowy PIAP i Jubileusz 10-lecia Izby odbył się w Restauracji STIXX BAR&GRILL w Warszawie.

Gospodarzami wydarzenia były firmy: Polska Izba Artykułów Promocyjnych, 12M Alicja Wąsowska, Agencja Reklamowa Brandgraf, ASGARD Sp. z o.o., AWIH Zbigniew Zieliński, Brandfathers Group Sp. z o.o.,CAPIRA Sp. z o.o.,Sp.K., CiTRON GROUP, Guapa Produkcja Sp. z o.o., Macma Polska Sp. z o.o., Mid Ocean Brands Polska Sp. z o.o., Maxim Ceramics Sp. z o.o., Sp .K, Mount Blanc Sp. z o.o., SDX Towels Sp. z o.o., Texet Poland Sp. z o.o..

- Dziękuję Polskiej Izbie Artykułów Promocyjnych za zaproszenie naszej firmy do świętowania wieczoru branżowego połączonego z 10-leciem istnienia PIAP-u , które odbyło się w tak zacnym gronie firm z branży. Dla mnie, jako nowego członka to wspaniałe wydarzenie, które dało mi możliwość personalnego poznania właścicieli firm, nie tylko od strony służbowej, przy lampce dobrego wina, pysznym jedzeniu i wspaniałych doznaniach muzyczno-tanecznych w przemiłej, karnawałowej atmosferze. To również doskonała okazja do świętowania okrągłych rocznic firm i ich uhonorowania, jak również poznania dobrych i słabszych aspektów branży. Jestem mile zaskoczona życzliwością gości, a cała impreza to prestiż istnienia organizacji. Jestem zaszczycona przystąpieniem do jej grona - mówi Joanna Wołczyk, właścicielka agencji K2-DESIGN.

Podczas wydarzenia odbyła się uroczysta Gala PIAP w trakcie, której reprezentanci Zarządu PIAP zainaugurowali oficjalnie Jubileusz 10-lecia Izby - był tort, życzenia i podziękowania. Polska Izba Artykułów Promocyjnych podczas wieczoru otrzymała liczne gratulacje i życzenia dalszych sukcesów od samych Członków Izby jak również od przedstawicieli targów i mediów branżowych.

- Serdecznie dziękujemy za wszelkie gratulacje i pamiątkowe statuetki! Te wszystkie bardzo miłe gesty, nie pozwalają nam zapomnieć po co nasza organizacja istnieje. Z roku na rok rośniemy w siłę i stanowimy coraz mocniejszy głos branży - mówi Katarzyna Wojniak.

Podczas części oficjalnej Wieczoru Branżowego PIAP tradycyjnie wręczono statuetki z okazji okrągłych Jubileuszy firm Członkowskich. Jubileusze 2017 świętowały firmy: Texet Poland Sp. z o.o.(10 lat), Daicon Sp. z o.o. Sp.k.-Reklamowe24 (10lat), Mart's Martyna Konowrocka (10 lat), Gratisownia.pl (10 lat), Art Open Studio Reklamy (10lat), EBLIS B&L (15 lat), Polibiuro Agencja Reklamowa (15 lat), ITAMAR Group Sp. z o.o.(15 lat), GJC Inter Media Sp. z o.o.(15 lat), Słodkie Upominki (20 lat), P.P.U.H. Ultrek (25 lat), Firma Kulik Sp. j.(25 lat), Gatex Sp. z o.o.(25 lat), HAPPY GIFTS EUROPE (25 lat), Stefania Zakład Galanterii Skórzanej (25 lat), Raster R. Nowak i S-KA sp. j (25 lat), Kleen-Tex Polska Sp. z o.o. (50 lat).

Zdjęcie użytkownika Scann.R - najlepszy magazyn branży Papier Biuro Szkoła Zabawki. 

Zarząd Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych raz jeszcze składa serdeczne gratulacje wszystkim Jubilatom PIAP i dziękuje Sponsorom i wszystkim uczestnikom Wieczoru Branżowego PIAP 2017.

- W PIAP jesteśmy od samego początku, uczestniczyliśmy chyba we wszystkich dotychczasowych imprezach, jednak jubileuszowy event z okazji 10-lecia był absolutnie wyjątkowy pod każdym względem. Jesteśmy zbudowani, że branża integruje się w sposób tak fajny i skuteczny. To tytaniczna praca, która po 10 latach wydała owoce. Dziękujemy za piękny wieczór. Najszczersze wyrazy uznania dla Pani Dyrektor oraz Pani Prezes i całego Zarządu. Jesteśmy przekonani, że członkostwo w PIAP to powód do radości i dumy – podkreślają Artur i Ewa Ogiegło z Agencji Reklamowej Artigraf.


FOTORELACJA Z WIECZORU BRANŻOWEGO PIAP 2017, JUBILEUSZ 10-LECIA PIAP

Wybrane ogłoszenia

SPRĘŻONE POWIETRZE CLEVERTON 600ml
Totalna nowość w marce ESCUELA!
Flamastry artystyczne Alpino - 30 kolorów
Kolorowe maseczki w dwóch rozmiarach.
Solidny zszywacz o doskonałej ergonomii
100 chusteczek w wygodnym opakowaniu.
Różne kształty, żywe kolory.
Ręcznie malowane torebki.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Stora Enso wśród sponsorów Mistrzostw Świata w Narciarstwie Klasycznym Oberstdorf 2021

    Stora Enso znalazła się wśród sponsorów rzeczowych Mistrzostw Świata w Narciarstwie Klasycznym, jakie odbywały się w Oberstdorfie (Niemcy) w dniach 23 lutego – 7 marca br. Z myślą o sportowcach i innych uczestnikach tego wydarzenia firma przygotowała liczne, innowacyjne produkty bazujące na drewnie jako odnawialnym i odzyskiwalnym surowcu naturalnym. Tym samym po raz kolejny już wsparła organizowaną przez FIS imprezę, podkreślając jednocześnie jej proekologiczny i neutralny dla globalnego klimatu charakter.

    Więcej…  
  • Bądź oryginalny!!

    Nie lubisz rutyny? Twoi klienci domagają się oryginalnych produktów? Twoją pasją jest rysowanie? Ta propozycja skierowana jest więc do Ciebie.

    Więcej…