Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Chyba nic nie sprawi żadnej mamie większej radości niż samodzielnie wykonany prezent. Nie musi być wcale drogi ani wymagać wiele pracy. Weźmy na przykład prostą kartkę z życzeniami na Dzień Matki, z wielkim sercem pośrodku – wystarczy ją wydrukować i pokolorować. Szablon jest gotowy do pobrania, dlatego zostaje tylko wycinanie i ozdabianie. Pisaki dla dzieci edding Funtastics są idealne do kolorowania, ponieważ zapewniają mnóstwo barwnej zabawy nawet dla najmłodszych dzieci. Starsze dzieci mogą pomóc mniejszym z wycinaniem, ale z kolorowaniem kartki poradzą sobie dzieci w każdym wieku. Pisaki dla dzieci Funtastics są trwałe i zostały specjalnie zaprojektowane dla dziecięcych rąk. Są dostępne w dwóch szerokościach linii oraz 18 jasnych i radosnych kolorach.

 

Krok po kroku

 

 
REKLAMA
Artykuły szkolne - porównaj ceny

Wybrane ogłoszenia

Idealne do tworzenia zestawów prezentowych.
Nowość w ofercie Rozette.
Nowa oferta marki JOVI.
Alpino Experience Dual Artist 12 kolorów
Ręcznie malowane torebki.
Podręczna drukarka etykiet
Pudełko zawierające 12 kolorowych kredek z wymazyw ...
Polska marka artykułów czyszczących.
Teczka Zippi Bag z metalowym zamkiem.
Idealna dla dzieci i dorosłych.
Pióra wieczne i kulkowe na naboje.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Cricco masa piankowa - najlepsza zabawa dla dzieci

    Masy piankowe znane są na naszym rynku od bardzo dawna. O tych, marki Cricco jednak jeszcze nie pisaliśmy. A warto to zrobić.

    Więcej…  
  • Bo pomaganie jest cool!

    Zapewne Drogi Czytelniku już wiesz, że akcja Kolorowe Kredki przyciąga coraz więcej osób i firm. Tym razem dołączyła do nas firma Allper.

    Więcej…