Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Katalog firm

News

Dodaj firmę za darmo

Znajdź nowych klientów i dostawców

Wejdź

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

28 lutego poznaliśmy Laureatów 38. Edycji StandOUT. Paperworld 2017 Christmasworld 2017 – konkursu na stoiska, które poprawiają standardy w branży wystawienniczej – promującego polskie firmy uczestniczące w Paperworld 2017 (28-31 stycznia 2017) - unikalnym wydarzeniu łączącym zakres materiałów biurowych, papierniczych i szkolnych oraz Christmasworld 2017 (27.01.2017 - 31.01.2017) – wiodących targach ozdób świątecznych i okolicznościowych.

Najładniejszymi polskimi stoiskami targów Paperworld 2017 Christmasworld 2017 głosami użytkowników portalu Exspace, zostały wybrane stoiska firm:

I. Miejsce - firma Norma (Christmasworld 2017)
I. Miejsce – stoisko QBOOK marki EDICA (Paperworld 2017)
II. Miejsce - firma HANNAH (Christmasworld 2017)  
II. Miejsce - firma Fabryka Ołówków „St. Majewski” (Paperworld 2017)
III. Miejsce - firma JUMI (Christmasworld 2017)  
III. Miejsce - firma ASTRA (Creativeworld 2017) HEAD (Paperworld 2017)

Wyróżnienia Honorowe przyznawane przez Kapitułę Konkursu pod przewodnictwem arch. Urszuli Kałużnej, redaktor naczelnej portalu Exspace otrzymały firmy: RENESANS, Rystor, IPB Decoration, Adpal i INTER DRUK.

Platforma StandOUT. to niezwykle ważna inicjatywa dla polskich wystawców. Bo zwiedzając z Exspace targi można nie tylko nadrobić zaległości w trendach w branży wystawienniczej, ale również uzyskać cenne informacje na temat polskich wystawców i ich produktów. Na 43 wyróżniające się stoiska, które znalazły się w finale StandOUT. Paperworld 2017 Christmasworld 2017 zagłosowało 2155 osób. Ilość głosujących świadczy o tym, że StandOUT. wzbudził  również wiele emocji wśród tysięcy wirtualnie odwiedzających portal Exspace. Bardzo dziękujemy za zaangażowanie w głosowanie i promocje StandOUT.!

Poniżej prezentujemy najpiękniejsze polskie stoiska targów Paperworld 2017, Creativeworld  2017 i Christmasworld 2017. W Galerii przy artykule zamieściliśmy więcej zdjęć - zarówno ekspozycji jak produktów Laureatów. A tutaj możecie Państwo obejrzeć wszystkich wspaniałych finalistów StandOUT. Paperworld 2017 Christmasworld 2017 >>>

Nagrody – pakiety promocyjne - zasponsorowane przez portal Exspace, scann.R - Papier, Biuro, Szkoła, Zabawki i Polskie Stowarzyszenie Branży Prezentowej i Upominkowej otrzymują zwycięzcy głosowania i Laureaci Wyróżnień Honorowych.

Zwycięzcy głosowania StandOUT. Paperworld 2017 Christmasworld 2017

I. Miejsce - firma Norma (Christmasworld 2017)

I. Miejsce - stoisko QBOOK marki EDICA (Paperworld 2017)

II. Miejsce - firma HANNAH (Christmasworld 2017)  

II. Miejsce - firma Fabryka Ołówków „St. Majewski” (Paperworld 2017)

III. Miejsce - firma JUMI (Christmasworld 2017)  

III. Miejsce - firma firma ASTRA (Creativeworld 2017) i HEAD (Paperworld 2017)

Wyróżnienia Honorowe StandOUT. Paperworld 2017 Christmasworld 2017

Wyróżnienie Honorowe: firma RENESANS (Creativeworld 2017)

Wyróżnienie Honorowe: firma Rystor (Paperworld 2017)

Wyróżnienie Honorowe: firma Adpal (Christmasworld 2017)  

Wyróżnienie Honorowe: firma IPB (Christmasworld 2017)  

Wyróżnienie Honorowe: firma INTER DRUK (Paperworld 2017) 

Laureatom i Finalistom gratulujemy! I już dzisiaj z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie z Państwem we Frankfurcie za rok.

Partnerem 38. Edycji StandOUT. Paperworld 2017 Christmasworld 2017 były Targi Frankfurt, Przedstawicielstwo w Polsce Piotr Łukaszewicz. Patronat Medialny objęły scann.R - Papier, Biuro, Szkoła, Zabawki i Polskie Stowarzyszenie Branży Prezentowej i Upominkowej.

Wybrane ogłoszenia

100 chusteczek w wygodnym opakowaniu.
Podręczna drukarka etykiet
Nowe tonery do drukarek Canon.
Flamastry artystyczne Alpino - 30 kolorów
Teczka wolnostojąca z 13 przegródkami.
Idealna do domowego biura.
Wesołe, miłosne o wersja "zrobione".
Alpino Experience Dual Artist 12 kolorów
Idealna dla dzieci i dorosłych.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Na polski rynek wciąż trafiają zabawki bez atestów.

    Każda zabawka, która trafia na polski i unijny rynek, musi spełniać wymogi bezpieczeństwa z tzw. dyrektywy zabawkowej. Odpowiedzialność za wykonanie odpowiednich testów, sprawdzenie pod kątem bezpieczeństwa i oznakowanie zabawki spoczywa na jej producencie lub importerze. Czujność powinni zachować również sami konsumenci i dokładnie sprawdzać, czy zabawka dla dziecka ma odpowiednie atesty. W ramach ubiegłorocznej akcji Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów i służba celna stwierdzili nieprawidłowości w blisko połowie spośród 1,5 mln kontrolowanych zabawek, które miały trafić na polski rynek. 30 tys. sztuk, które zawierały zbyt dużo toksycznych substancji, zostało zniszczonych.

    Więcej…  
  • Etykiety w roli głównej

    Lista zalet lata jest naprawdę imponująca. Początek wakacyjnego sezonu urlopowego, długie, słoneczne dni i ciepłe wieczory należą do najważniejszych pozytywów lipca. Jednak, miłośnicy gotowania oraz zdrowych, naturalnych produktów zapewne najbardziej cieszą się z sezonowych owoców i warzyw, których smak chciałoby się zachować jak najdłużej.

    Więcej…