Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Przytulanka Kot

Rekomendujemy Dodaj do ulubionych
Kontakt Rozette Sp. z.o.o.
ul. Daleka 8/26
02-024 Warszawa
POLSKA
ODDZIAŁ W ŁOWICZU:
Rozette Sp. z.o.o.
ul. Klickiego 22
99-400 Łowicz
POLSKA
https://www.rozette.pl/pl/

Opis

Długi kotek maskotka/ poduszka/ pluszak - 70 cm XXL

To doskonały wybór dla każdego, kto poszukuje uroczego i funkcjonalnego pluszaka. Z jego imponującymi 70 centymetrami długości, będzie towarzyszył Twojemu dziecku w wielu przygodach i chwilach relaksu.

Ta gigantyczna maskotka nie tylko zachwyci najmłodszych swoim urokiem, ale również będzie świetną poduszką do przytulania i odpoczynku. Wykonana z bezpiecznego i miękkiego materiału, zapewnia komfortowe użytkowanie oraz przyjemny dotyk.

Nie ma nic lepszego niż pluszowy przyjaciel, który nie tylko będzie towarzyszył podczas zabawy, ale także ukołysze do snu. To również doskonały prezent, który z pewnością wywoła uśmiech na twarzy obdarowywanej osoby.

Kotek maskotka 70 cm XXL - idealny towarzysz na każdą okazję!

Dystrybutor: Rozette

Informacje dodatkowe

Lokalizacja

Warszawa, Polska, Europa
Daleka 8/26 , 02-024

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 879
Wyświetlony: 171
Wygasa: 2024-09-26 14:28:00

Komentarze

comments powered by Disqus

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • W obecny napięty świat chcemy wnieść trochę uśmiechu...

    Hitowe Emotikonki - bo tak nazwała je Kinga Stefańska-Boszhard, właścicielka firmy Rozette - to nie tylko poduchy do przytulania. To także synonim emocji, które możemy wyrazić także poza komunikatorami internetowymi czy też portalami społecznościowymi.

    Więcej…  
  • Nawet 24 miesiące spokoju od ZUS!!

    Państwo w końcu idzie na rękę młodym przedsiębiorcom. Od 1 kwietnia właściciele nowopowstałych firm nie będą musieli płacić składek na ZUS w pełnej wysokości.

    Więcej…