Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hity sprzedażowe

Teczka wolnostojąca z 13 przegródkami.

Polecamy

Idealna do domowego biura.

SubskrypcjaKatalog firm

News

Dodaj firmę za darmo

Znajdź nowych klientów i dostawców

Wejdź

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Po raz trzeci najważniejsza nagroda w biznesie dla najdynamiczniej rozwijających się polskich przedsiębiorstw – Diament Forbesa 2021 - trafia do jednej z firm z naszej branży!!

Nagroda ta przyznawana jest przez jedną z najbardziej opiniotwórczych i rozpoznawalnych marek na świecie spośród magazynów biznesowych – „Forbesa”. Cieszy się ona estymą i przez wiele środowisk uważana jest za najważniejszą w biznesie. Diamenty Forbesa przyznawane są firmom, które cechuje najbardziej dynamiczny rozwój. Analitycy Bisnode Polska we współpracy z redakcją miesięcznika „Forbes” wyceniają przedsiębiorstwa za pomocą metody szwajcarskiej, która łączy podejście majątkowe i dochodowe.

W naszej branży po raz kolejny uzyskała je firma z Krakowa.


- Trzeci Diament Forbesa dla Ateneum cieszy nas równie mocno jak dwa poprzednie, gdyż jest oznaką stałego i dynamicznego rozwoju Ateneum na przestrzeni lat, potwierdzeniem naszej pozycji jako lidera dystrybucji, a także gwarancji bezpieczeństwa finansowego – komentuje Sławomir Żywczak, PR Manager Ateneum.


Ateneum to działająca od 2004 roku hurtownia, która swoją karierę rozpoczęła od rynku książki. W szybkim tempie rozszerzając lokalny zasięg w ogólnopolski, uzupełniła następnie ofertę o asortyment branży papierniczej i zabawkowej. Ateneum już wielokrotnie było nagradzane, m.in. otrzymując dziewięć laurów Gazeli Biznesu. W raporcie ekspertów z londyńskiej giełdy z 2016 roku Ateneum zostało uznane za jedną z trzydziestu najbardziej wpływowych polskich firm w Europie. Pod koniec 2020 roku redakcje dwu opiniotwórczych gazet: „Parkietu” oraz „Rzeczpospolitej”, umieściły Ateneum w elitarnym gronie stu najbardziej wpływowych firm w Polsce godnych wejścia na warszawską giełdę.


REKLAMA

Wybrane ogłoszenia

Kolor, zabawa i wysoka jakość
Wesołe, miłosne o wersja "zrobione".
Tierra Group poszukuje handlowca!
Idealna do domowego biura.
Teczka Zippi Bag z metalowym zamkiem.
Pióro + długopis ELEGANT w etui prezentowym ES
Piękne różowe klipy z wyciętym serduszkiem.
Ogromna paczka kredek
Pióra wieczne i kulkowe na naboje.
Pióro wieczne + Długopis SYMPHONY w etui prezentow ...
Pióro wieczne + długopis + etui
Pióro + długopis MASTER SOFT w opakowaniu ES

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Szanowni Wystawcy i Zwiedzający targów RemaDays Warsaw!

    W związku z utrzymującymi się obostrzeniami związanymi z pandemią COVID-19, które nie pozwalają w obecnej sytuacji na organizowanie imprez targowych, pragniemy poinformować, że podjęliśmy decyzję o odwołaniu targów RemaDays w dniach 10-12.02.2021r. O terminie zastępczym poinformujemy bezzwłocznie gdy tylko sytuacja epidemiczna w Polsce i Europie ulegnie znacznej poprawie jednak nie później niż do 1.02.2021.

    Więcej…  
  • Nowe katalogi na sezon 2018/2019

    Prawie 200 stron inspiracji, nowych produktów, kolorowych pomysłów. Jeśli szukasz więc szerokiej oferty artykułów do szkoły oraz Twoje wybory zawsze padają na znane marki, wiedz, że premiera oficjalnych katalogów firm: Corex i CX Dystrybucja właśnie się odbyła.

    Więcej…