Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hity sprzedażowe

Totalna nowość w marce ESCUELA!

Polecamy

Alpino Experience Dual Artist 12 kolorów

Subskrypcja

Katalog firm

News

Dodaj firmę za darmo

Znajdź nowych klientów i dostawców

Wejdź

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Najstarsi użytkownicy Platformy Corex pamiętają, że kiedyś funkcjonowała ona bez tego elementu, ale czasy i realia się zmieniają i dlatego w ubiegłym roku pojawiła się dodatkowa strona umożliwiająca wybranie ofert firmy Corex lub CX Dystrybucja.

Landing page - bo o niej mowa - dodatkowo zawiera linki do elektronicznych wersji katalogów produktów, czasami pełni też funkcję komunikacyjną – grafika może nawiązywać do ważnych wydarzeń, takich jak Konkurs na Platformie lub zapowiadać promocje. Landing page pojawia się bezpośrednio po zalogowaniu na Platformie Corex, widzą ją wszyscy zarejestrowani użytkownicy z pełnym dostępem do wszystkich funkcjonalności, ale także Ci którzy użyli loginu view i hasła view na http://platforma.corex.pl


Wybrane ogłoszenia

Kredki woskowe do różnych powierzchni
Nowa oferta marki JOVI
Maseczka ochronna 2 warstwowa z fizeliny
5 kolorów zabawy.
Samoprzylepne uchwyty do większości rodzajów kabli ...
Idealna dla dzieci i dorosłych.
Alpino Experience Dual Artist 12 kolorów
Polska marka artykułów czyszczących.
To najtańsze urządzenie drukujące do zastosowań do ...
Idealne dla najmłodszych
Różne kształty, żywe kolory.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Ekologiczne biuro

    Współcześnie coraz więcej mówi się o ekologii, także w kontekście wprowadzania zmian w swoim codziennym życiu. Więcej osób korzysta z dobrodziejstwa recyklingu, czy na przykład decyduje się na miejskie ogrodnictwo. Czy jest zatem jakiś sposób, by tego typu rozwiązania wprowadzić również do swojego biura?

    Więcej…  
  • Co tygryski lubią najbardziej?

    Troszkę przewrotny tytuł wydaje się nie pasować do naszej branży. Nic jednak bardziej mylnego. Marka, która od 4 lat co raz bardziej podbija rynek, mierzy wysoko. Zapał pracowników, przekraczanie własnych granic, szybkość rozwoju to cechy, z którymi firma Imagine się identyfikuje, a jej marka SMART-PRINT jest tego najlepszym dowodem. O historii wejścia na rynek, ambitnym zespole rozmawiamy z Mateuszem Lewandowskim - Dyrektorem Handlowym Imagine.

    Więcej…