Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Katalog firm

News

Dodaj firmę za darmo

Znajdź nowych klientów i dostawców

Wejdź

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Za nami dni pełne emocji i uwalniania kolorów. 27 firm z branży papierniczo-biurowo-szkolnej z marką STABILO pokazało, jak twórczo można spędzać czas i kreować rzeczywistość bardziej kolorową. Ich zaangażowanie i prace przygotowane z zestawów STABILO przez ponad miesiąc obserwowa ponad 30 000 internautów. Dziś jest wielki finał. Liczymy, że ogłoszenie wyników zaskoczy mile wszystkich uczestników.

Niniejszym z przyjemnością informujemy, że głosowanie w konkursie FREE YOUR TRUE COLORS dobiegło końca i tym samym przyszedł czas na nagrody. Gratulujemy zajęcia pierwszego miejsca w głosowaniu internetowym firmie Resgraph. Pokazali oni, że mają rzeszę wiernych i zmobilizowanych fanów, którzy oddali na nich głos. Mamy nadzieję, że każdy z nich przy najbliższej wizycie w Resgraphie otrzyma porcję popcornu w ramach podziękowania.

Postanowiliśmy docenić za zaangażowanie oraz walory estetyczne ich prac pozostałe 2 firmy, które stanęły na podium, i ufundować dwie kolejne popcornowe nagrody - w sumie, zatem powędrują do najciekawiej uwalniających kolory trzy równorzędne nagrody: jedna, jako nagroda publiczności (głosowanie internetowe), a dwie przyznane głosami organizatorów (za najciekawszy film i najciekawszy fotoreportaż). Oznacza to, że dodatkowe dwie maszyny do popcornu pojadą do firm Monika Bydgoszcz oraz Artim Opole.

Siedem dystrybutorów ze słodyczami powędruje tym samym do 7 firm, które zajęły kolejne miejsca i są to: MAKLER Marek Rzepiński, Hurt-Papier, Sklep Duduś, Gross, B&S, Księgarnia Radzymin i REMA. Paczki z nagrodami spodziewać się może jednak każda z 27 firm, które wzięły udział w zabawie. Jeszcze raz wszystkim gratulujemy i mamy nadzieję, że kolory pozostaną z Wami.

 

 

Wybrane ogłoszenia

Idealne dla najmłodszych
najwyższej jakości dziurkacz biurowy do użytku pro ...
Kreatywna zabawa dla każdego.
Kredki marki Faber - Castell
Kolor, zabawa i wysoka jakość
Pastelowa plastelina od JOVI.
Najszersza na rynku oferta torebek jednokolorowych ...
Kolejna nowość w ofercie firmy SADPEX.
Nowa oferta marki JOVI

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Sitting is the new smoking, czyli jak przy wsparciu nowego designu biurowego zadbać o zdrowie pracowników

    Lekarze alarmują, że siedzący tryb życia ma coraz bardziej niekorzystny wpływ na nasze zdrowie. Na bóle i schorzenia kręgosłupa skarży się aż 80 proc. Polaków[1].  A to tylko początek problemów. Niestety, według badań American College of Cardiology, spędzanie w pracy 8 godzin przy biurku zwiększa ryzyko przedwczesnej śmierci nawet o 15 proc. Według Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), siedzący tryb życia jest na czwartym miejscu listy przyczyn zgonów, których można było uniknąć. Nawet regularna aktywność fizyczna nie jest w stanie całkowicie cofnąć szkód w naszym organizmie, które są konsekwencją siedzenia. Warto więc zmienić tryb życia, co wcale nie jest proste. Z pomocą przychodzą najnowsze trendy w aranżacji przestrzeni biurowej. 

    Więcej…  
  • Firma Sharp przeciwko SARS-COV-2 .

    Jako pierwsza na świeciei, firma Sharp, opracowała urządzenie w którym na około 30 sekundii wystawiono przenoszonego drogą powietrzną koronawirusa (SARS-CoV-2) na działanie jonów Plasmacluster i wykazano, że liczba cząsteczek wirusa zakaźnego została zredukowana o ponad 90%iii.

    Więcej…