Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Firma MP Poland z hukiem weszła na polski rynek. W zeszłym roku zapoczątkowała dostarczanie swoich produktów do największych hurtowni, a jej oferta pojawiła się na niemalże wszystkich półkach sklepowych. 

Sukcesywnie wprowadzała ofertę artykułów szkolnych, biurowych, plastycznych i papierniczych podbijając serca wielbicieli takich seriali jak:  Stanger Things, Dom z papieru czy Squid Game. To właśnie te licencje Netflixa trafiły na szeroką kolekcję artykułów szkolnych, co nie pozostało bez echa na rynku ( Netflix wchodzi do naszej branży!). 

Przez ostatnie 12 miesięcy firma Main Paper Poland zadebiutowała także marką Coca-Cola, która jest najbardziej rozpoznawalnym logiem na świecie (Najbardziej znane marki na świecie!).  

Dziś chcemy Wam przybliżyć ofertę firmy MP Poland skupiając się na jej 4 markach własnych. 

 1. MP
 2. Artix Paints
 3. SamPack
 4. Cervantes.

MP to główna marka firmy, która zawiera wszystkie artykuły papiernicze, piśmiennicze, szkolne i biurowe. Pod tą marką można znaleźć wszystko: od długopisów, markerów i korektorów po gumki, nożyczki i temperówki. Produkty marki MP posiadają trzy podstawowe wartości: jakość, innowacyjność i skuteczność.

Marka MP to także oferta dla młodych miłośników rysowania, kolorowania. W ofercie marki można znaleźć flamastry, kredki, modele i różne rodzaje produktów dla dzieci i młodzieży. MP Poland zapewnia wszystko, co niezbędne do rozwoju intelektualnego dzieci i kompleksowo wspiera szkoły w ich pracy edukacyjnej. Już w procesie projektowania, każdy produkt był tworzony z myślą o wszystkich kreatywnych małych artystach. 

Artix Paints to marka poświęcona sztuce. Wszystko, co potrzebne do tworzenia dzieł sztuki, bez względu czy jesteś amatorem, studentem czy profesjonalistą kryje się właśnie pod tą marką. 

 Chromax Marker z podwójną końcówką Artix - Papirus ART

Od podkładki potrzebnej do rysowania lub malowania, przez sztalugi i płótna, po pędzle i farby do wszystkich rodzajów technik, 

Puść wodze fantazji i pozwól swojej kreatywności nabrać w każdym szkicu nowej wartośći. Artix Paints zapewnia wszystko, czego można używać do kreacji i to w każdym zakresie: malarstwie, szkicu, rysunku.

Z tego względu, że firma MP ma bardzo duże doświadczenie w dziedzinie sztuki, opracowuje ona także finalną wersję produktów dla rzemieślników, artystów i do scrapbookingu. Albumy, zdobione wstążki, szablony, silikon, opalarki...specjalistyczny sprzę także dostępny jest w jej ofercie. 

Wysoka jakość tego asortymentu gwarantuje niezłą zabawę zarówno w domu jak w szkole, dając możliwość nieograniczonej kreacji. 

 

SamPack z kolei to marka plecaków, futerałów dla wszystkich grup wiekowych, od dzieci w wieku przedszkolnym, po nastolatków i dorosłych. To marka związana z określonymi produktami, które łączą praktycznośc i funkcjonalność z designem.

 

Czwarta marka własna w portfolio firmy Main Paper to Cervantes. To nic innego jak szeroka oferta galanterii papierniczej: notatników i dzienników w różnych formatach i kolorach, przeznaczonych dla każdego. 

Zeszyty w miękkich i twardych okładkach, białych, w linię i w kratkę, a także dzienniki roczne i szkolne to główna grupa produktowa w tym asortymencie. 

Pełna oferta firmy Main Paper dostępna jest w katalogu in-line: https://www.eshop.mainpaper.pl/

Zapraszamy także na targi lokalne organizowane przez hurtownie papierniczo-biurowo-szkolne, gdzie na stoisku pokazane będą wszystkie produkty. Pierwsze spotkanie już 9 lutego w Zielonce. O kolejnych spotkaniach z klientami na bieżąco firma będzie informować na swoich social mediach: https://www.facebook.com/mainpaperpoland. Rekomendujemy ich obserwację :)   

 

Wybrane ogłoszenia

Planery roczne, miesięczne, tygodniowe...
Przyjaciel na Dobre i Złe Chwile
Przepiękne plecaki - 2 propozycje.
Samoprzylepne uchwyty do większości rodzajów kabli ...
Ołówek automatyczny.
Tablice suchościeralne magnetyczne
Piórnik z najmodniejszej ostatnio kolekcji BESTIES ...
Pudełka tekturowe na prezenty od zajączka :) albo ...
Fluo marki Main Paper
Genialna książka dla dziewczynek.
Z powierzchnią suchościeralno-magnetyczną

Losowo wybrane artykuły branżowe

 • Videoreportaż z targów w Euro-Trade

  W targach firmy Euro -Trade nasza redaktor naczelna uczestniczy już od ponad 12 lat. Wydarzenie to każdego roku zyskuje nowe elementy, nowe atrakcje. W tym roku po raz pierwszy spotkanie trwało 2 dni ze względu na liczną grupę wystawców zarówno z branży szkolnej jak i zabawkarskiej, która potrzebowała znacznie dłuższego czasu na zebranie zamówień.

  Więcej…  
 • Druga edycja targów w ROZETTE- videorelacja

  Kolejne spotkanie z firmą ROZETTE za nami. Po raz pierwszy tego typu event zorganizowany został już rok temu (pisaliśmy o nim tu>>). Wtedy właścicielka firmy - Kinga Stefańska-Boszhard deklarowała kolejne spotkania. I dotrzymała słowa. 17 i 18 października, tym razem z jeszcze większym impetem, zorganizowała już nie tylko Dni Otwarte, ale minitargi dla klientów sieciowych.

  Więcej…