Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Świat zmienia się bezpowrotnie. Z jednej strony rozwój technologii i sztucznej inteligencji, z drugiej pragnienie by pracować mniej, zarabiać więcej i doświadczać życia w pełnej jego krasie. To fundament – dlaczego powstało wydarzenie Show Me The Money.

Networking Biznesowy

Połącz Się z Przedsiębiorcami, którzy Myślą Tak Jak Ty

Networking Biznesowy to kluczowa część naszej konferencji, stworzona z myślą o tych, którzy szukają wartościowych kontaktów i pragną rozwijać swoje przedsiębiorstwa w dynamicznym środowisku.

To unikalna okazja, aby spotkać się twarzą w twarz z liderami branży, innowatorami, a także potencjalnymi inwestorami i partnerami biznesowymi. W tej sekcji będziesz miał szansę nie tylko wymienić wizytówki, ale także podzielić się pomysłami, zdobyć nowe perspektywy i nawiązać długotrwałe relacje biznesowe.

Korzyści:

  • Rozbuduj swój biznesowy network, spotykając się z influencerami i decydentami z różnych branż.
  • Zdobądź wartościowe wskazówki i porady od doświadczonych przedsiębiorców.
  • Odkryj nowe możliwości współpracy i inwestycji.

Telefony komórkowe_kreacje_świąteczne - wybierz na Ceneo

 • Zyskaj nowe perspektywy, które mogą zainspirować Twoje przyszłe strategie biznesowe.

 

Round Table

Dyskusje Eksperckie, które Inspirują do Działania.

Sekcja Round Table to ekskluzywna okazja do uczestnictwa w intensywnych, interaktywnych sesjach dyskusyjnych, gdzie małe grupy uczestników mogą włączyć się w głębokie rozmowy na wybrane tematy.


Każdy stół koncentruje się na specyficznej tematyce, prowadzonej przez doświadczonych liderów i ekspertów w danej dziedzinie. To przestrzeń, w której możesz zadawać pytania, dzielić się swoimi doświadczeniami i uczyć się od innych, w atmosferze otwartej dyskusji i współpracy.

Korzyści:

 • Weź udział w intensywnych dyskusjach na tematy, które są najbardziej istotne dla Twojego biznesu.
 • Zyskaj głęboki wgląd w branżowe trendy i innowacyjne strategie.
 • Nawiąż kontakt z liderami myśli i ekspertami, którzy mogą być kluczowi dla rozwoju Twojego biznesu.
 • Czerp inspirację od innych uczestników i wymieniaj się z nimi doświadczeniami.

Jesteś zainteresowany wzięciem udziału jako ekspert w Round Table? Skontaktuj się z nami.

 

 

 

 

Targi Biznesowe

Odkryj Nowe Horyzonty Biznesowe na Naszych Targach!

Sekcja Targi Biznesowe na konferencji "Show Me The Money" to dynamiczne i interaktywne środowisko, gdzie start-upy, doświadczone firmy i innowatorzy prezentują swoje produkty, usługi i najnowsze rozwiązania.
Oferujemy przestrzeń dla wystawców z różnorodnych branż, aby mogli zaprezentować swoje pomysły, technologie i strategie biznesowe szerszej publiczności. Uczestnicy targów będą mieli okazję zwiedzać stoiska, uczestniczyć w demonstracjach produktów i nawiązywać bezpośredni kontakt z wystawcami.

Korzyści:

 • Zasięg i Eksploracja: Poznaj szeroki zakres produktów i usług, które mogą wzbogacić Twój biznes i dostarczyć nowych rozwiązań.
 • Bezpośredni Kontakt z Firmami: Bezpośrednio rozmawiaj z przedstawicielami firm i zdobywaj szczegółowe informacje o ich ofertach.
 • Odkrywanie Innowacji: Bądź na bieżąco z najnowszymi trendami i innowacjami, które kształtują przyszłość różnych branż.
 • Networking: Nawiąż cenne kontakty biznesowe z wystawcami, potencjalnymi partnerami i innymi uczestnikami targów.
 • Inspiracja dla Własnego Biznesu: Czerp inspiracje z prezentowanych produktów i usług, które mogą zapoczątkować nowe pomysły lub wspierać rozwój Twojej firmy.
 • Szansa na Partnerstwa: Znajdź potencjalnych partnerów biznesowych i dostawców, którzy mogą pomóc w rozwoju Twojego przedsięwzięcia.

Jesteś zainteresowany wzięciem udziału w Targach Biznesowych? Skontaktuj się z nami.

 
 
 
Wybierz Swój Bilet

smtm      smtm1 

UWAGA!!

Na hasło SCANNER - 20 %* UPUSTU NA CENIE z BILETU GENERAL

(finalna cena to 798,40 zł)!!!

   smtm2

 

UWAGA!!

Na hasło SCANNERVIP - 20 %* UPUSTU NA CENIE z BILETU VIP (finalna cena to 4 399,20 zł)!!!

 W razie problemów piszcie do nas :) Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Wybrane ogłoszenia

Najlepsza licencja tego roku!
Młodzież miała wyzwanie...
Dla projektantek Big Dream Girl
Piórnik z najmodniejszej ostatnio kolekcji BESTIES ...
Pióra wieczne i kulkowe na naboje.
Połączenie elegancji z trendami
Przyjaciel na Dobre i Złe Chwile
Książeczka idealna dla małych i dużych modniś. ...
Dla dzieci 4+ z 20 aktywnościami.
Poręczny notatnik do torebki.

Losowo wybrane artykuły branżowe

 • 9 września - to było prawdziwe święto branży...

  Obecnie liczba spotkań targowych radykalnie spadła. Pandemia zweryfikowała po pierwsze potrzebę tego typu eventów, po drugie pozycję ich organizatorów. Konsorcjum Biuro Klub, z którym spotykamy się od wielu lat na targach, pozostało w grupie firm, które nie poprzestają w swoim rozwoju. Targi zorganizowane z początkiem września były tego najlepszym dowodem. 

  Więcej…  
 • Netflix wchodzi do naszej branży!

  Badanie Mediapanel, opracowane przez Wirtualnemedia.pl wskazuje, że Netflix w sierpniu bieżącego roku odwiedziło 12,73 mln internautów. To odrobinę więcej, niż w miesiącu poprzednim. Zasięg Netfliksa także się nie zmienił i wynosi 42% z hakiem.

  Więcej…