Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Świat zmienia się bezpowrotnie. Z jednej strony rozwój technologii i sztucznej inteligencji, z drugiej pragnienie by pracować mniej, zarabiać więcej i doświadczać życia w pełnej jego krasie. To fundament – dlaczego powstało wydarzenie Show Me The Money.

Networking Biznesowy

Połącz Się z Przedsiębiorcami, którzy Myślą Tak Jak Ty

Networking Biznesowy to kluczowa część naszej konferencji, stworzona z myślą o tych, którzy szukają wartościowych kontaktów i pragną rozwijać swoje przedsiębiorstwa w dynamicznym środowisku.

To unikalna okazja, aby spotkać się twarzą w twarz z liderami branży, innowatorami, a także potencjalnymi inwestorami i partnerami biznesowymi. W tej sekcji będziesz miał szansę nie tylko wymienić wizytówki, ale także podzielić się pomysłami, zdobyć nowe perspektywy i nawiązać długotrwałe relacje biznesowe.

Korzyści:

 • Rozbuduj swój biznesowy network, spotykając się z influencerami i decydentami z różnych branż.
 • Zdobądź wartościowe wskazówki i porady od doświadczonych przedsiębiorców.
 • Odkryj nowe możliwości współpracy i inwestycji.
 • Zyskaj nowe perspektywy, które mogą zainspirować Twoje przyszłe strategie biznesowe.
Round Table

Dyskusje Eksperckie, które Inspirują do Działania.

Sekcja Round Table to ekskluzywna okazja do uczestnictwa w intensywnych, interaktywnych sesjach dyskusyjnych, gdzie małe grupy uczestników mogą włączyć się w głębokie rozmowy na wybrane tematy.


Każdy stół koncentruje się na specyficznej tematyce, prowadzonej przez doświadczonych liderów i ekspertów w danej dziedzinie. To przestrzeń, w której możesz zadawać pytania, dzielić się swoimi doświadczeniami i uczyć się od innych, w atmosferze otwartej dyskusji i współpracy.

Korzyści:

 • Weź udział w intensywnych dyskusjach na tematy, które są najbardziej istotne dla Twojego biznesu.
 • Zyskaj głęboki wgląd w branżowe trendy i innowacyjne strategie.
 • Nawiąż kontakt z liderami myśli i ekspertami, którzy mogą być kluczowi dla rozwoju Twojego biznesu.
 • Czerp inspirację od innych uczestników i wymieniaj się z nimi doświadczeniami.

Jesteś zainteresowany wzięciem udziału jako ekspert w Round Table? Skontaktuj się z nami.

 

 

 

 

Targi Biznesowe

Odkryj Nowe Horyzonty Biznesowe na Naszych Targach!

Sekcja Targi Biznesowe na konferencji "Show Me The Money" to dynamiczne i interaktywne środowisko, gdzie start-upy, doświadczone firmy i innowatorzy prezentują swoje produkty, usługi i najnowsze rozwiązania.
Oferujemy przestrzeń dla wystawców z różnorodnych branż, aby mogli zaprezentować swoje pomysły, technologie i strategie biznesowe szerszej publiczności. Uczestnicy targów będą mieli okazję zwiedzać stoiska, uczestniczyć w demonstracjach produktów i nawiązywać bezpośredni kontakt z wystawcami.

Korzyści:

 • Zasięg i Eksploracja: Poznaj szeroki zakres produktów i usług, które mogą wzbogacić Twój biznes i dostarczyć nowych rozwiązań.
 • Bezpośredni Kontakt z Firmami: Bezpośrednio rozmawiaj z przedstawicielami firm i zdobywaj szczegółowe informacje o ich ofertach.
 • Odkrywanie Innowacji: Bądź na bieżąco z najnowszymi trendami i innowacjami, które kształtują przyszłość różnych branż.
 • Networking: Nawiąż cenne kontakty biznesowe z wystawcami, potencjalnymi partnerami i innymi uczestnikami targów.
 • Inspiracja dla Własnego Biznesu: Czerp inspiracje z prezentowanych produktów i usług, które mogą zapoczątkować nowe pomysły lub wspierać rozwój Twojej firmy.
 • Szansa na Partnerstwa: Znajdź potencjalnych partnerów biznesowych i dostawców, którzy mogą pomóc w rozwoju Twojego przedsięwzięcia.

Jesteś zainteresowany wzięciem udziału w Targach Biznesowych? Skontaktuj się z nami.

 
 
 
Wybierz Swój Bilet

smtm      smtm1 

UWAGA!!

Na hasło SCANNER - 20 %* UPUSTU NA CENIE z BILETU GENERAL

(finalna cena to 798,40 zł)!!!

   smtm2

 

UWAGA!!

Na hasło SCANNERVIP - 20 %* UPUSTU NA CENIE z BILETU VIP (finalna cena to 4 399,20 zł)!!!

 W razie problemów piszcie do nas :) Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Wybrane ogłoszenia

Idealne dla domowych artystów.
Piórnik z kolekcji Coca-Cola do zadań specjalnych ...
Z powierzchnią suchościeralno-magnetyczną
Dostępny w 7 kolorach.
Z naklejkami Kredki dwustronnne
Ołówek automatyczny.
Piórnik z najmodniejszej ostatnio kolekcji BESTIES ...
Dla chłopca i dziewczynki
Książeczka idealna dla małych i dużych modniś. ...
Samoprzylepne uchwyty do większości rodzajów kabli ...
Pióra wieczne i kulkowe na naboje.

Losowo wybrane artykuły branżowe

 • Zabaw się emocjami...

  Wakacje to czas luzu :) Oczywiście luzu dla naszych dzieci, bo my w redakcji nadal  pracujemy z miłością do branży. Jednak 2 miesiące to okazja, aby spędzić z młodzieżą trochę więcej czasu i razem z nią przygotować fajne rzeczy dla młodszego rodzeństwa. My postanowiliśmy stworzyć emotikonkową zabawę.

  Więcej…  
 • Od 1 marca 2017 administracja skarbowa działa na nowych zasadach

  1 marca wchodzi w życie ustawa o Krajowej Administracji Skarbowej. Nowa struktura pozwoli lepiej zarządzać skarbówką, ma też poprawić efektywność kontroli podatkowych. Ta zmiana to krok w dobrym kierunku, ale ustawa powiela dotychczasowe ułomności przepisów prawnych ? ocenia dr Irena Ożóg, doradca podatkowy. Ustawa podważa również dwuinstancyjność, bo odwołanie od decyzji naczelnika urzędu celno-skarbowego będzie składać się do tego samego organu.

  Więcej…