Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Life Balance Congress to największe w tej części Europy trzydniowe wydarzenie rozwojowe poświęcone równowadze życiowej. W roku 2024 kongres odbędzie się w dniach 7-9 czerwca!!

Weź udział w prelekcjach międzynarodowych mówców, koncertach i targach. Poczuj na własnej skórze, na czym polega moc wewnętrznego balansu. Możesz go osiągnąć za pomocą równowagi 3 elementów - ciała, umysłu i ducha. Naszą misją jest Twój wzrost i przypomnienie całemu światu, że każde marzenie rozpisane na kartce papieru można uczynić rzeczywistością. To TY jesteś twórcą swojego życia!

Kliknij w banner i już dziś zarezerwuj sobie miejsce!!

ZAREZERWUJ MIEJSCE 

 

Zobacz jak było w zeszłym roku!

 

Wybrane ogłoszenia

ŚCIERECZKI NAWILŻONE DO PLASTIKU [100SZT]
Kleje na bazie PVA o delikatnym zapachu
Dla chłopca i dziewczynki
Idealne do wielu powierzchni.
Dostępne w ramie aluminiowej
Poszukiwany handlowiec!
100 chusteczek w wygodnym opakowaniu.
Zestaw 120 sztuk.
Dostępny w 7 kolorach.
Kolekcja uwzględnia 3 produkty.
Fluo marki Main Paper

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • 3 postanowienia, które jako szef powinieneś sobie zrobić

    Są tacy, którzy postanowienia na nowy rok planują już od jesieni, a 1 stycznia jest dla nich tylko sygnałem do startu. Niektórym udaje się realizować je przez cały, kolejny rok, inni poddają się przed upływem miesiąca. Są też ludzie, którzy swoje cele noworoczne formułują w trakcie zabawy sylwestrowej, a kolejnego dnia szybko je odwołują, bo okazały się zbyt ambitne lub zupełnie nierealne. Bez względu na to, do której grupy należysz, warto pamiętać, że noworoczne postanowienia powinny być: możliwe do wykonania, potrzebne i korzystne, czyli zmieniające obecną sytuacje na lepsze.

    Więcej…  
  • Jak ryzykowne jest korzystanie z publicznej łazienki podczas pandemii?

    Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Pandemia, która na szczęście powoli dobiega końca, zapewne wielu z nas nauczyła większej dbałości o higienę. Niestety nadal toalety są najbardziej narażonym miejscem na złapanie niechcianego wirusa. 

    Więcej…