Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hity sprzedażowe

Totalna nowość w marce ESCUELA!

Polecamy

Alpino Experience Dual Artist 12 kolorów

Subskrypcja

Katalog firm

News

Dodaj firmę za darmo

Znajdź nowych klientów i dostawców

Wejdź

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Nie mogło być inaczej. Kilkumiesięczna praca całego Teamu firmy Rozette właśnie zaczyna wychodzić na światło dzienne. To profesjonalny sklep B2B dla wszystkich klientów, który uwzględnia wszystkie warunki, z których korzystał kupujący. 

"To nie pandemia zmotywowała nas do stworzenia profesjonalnego sklepu B2B. To nasz ciągły rozwój zakładał ten krok już parę lat temu." - tak mówiła nam podczas prezentacji sklepu Kinga Stefańska Boszhard - właścicielka firmy Rozette.

Fakt, że większość z nas działa w biznesie dziś nieco inaczej niż jeszcze 2 lata temu, przyspieszył decyzję o pracach nad nowym sklepem. W maju tego roku, po wielu miesiącach pracy, zaimplementowaniu jak najlepszych narzędzi, stworzeniu indywidualnych paneli dla każdego klienta, a przede wszystkim wprowadzeniu ogromnej oferty na wirtualne półki, sklep został udostępniony branży. 

To jedyne miejsce, gdzie pełna oferta firmy Rozette zaprezentowana jest w tak szerokim zakresie. Na stronie znajdziemy wszystko: kubki, magnesy, torebki, pudełka, tatuaże... 

Nawigacja po stronach jest bardzo intuicyjna, a dzięki temu, że każdy klient porusza się po sklepie dedykowanym, ceny, wszelkie promocje dostosowane są do dostawcy, od którego wcześniej zakupywał ten asortyment. 


Oferta dostępna na stronie jest na bieżąco aktualizowana

 

"To duże ułatwienie dla naszych klientów i klientów naszych klientów." - słyszymy od pracowników firmy Rozette.

Sklep internetowy daje duże możliwości. Nie tylko jest miejscem zakupów, ale także źródłem np. materiałów marketingowych foto do promocji we własnym sklepie. Każdy produkt opatrzony jest piękną grafiką, szczegółowym opisem, informacja o dostępności, możliwością oceny oraz ceną dla danego klienta.

Aby jednak uzyskać dostęp do tego wszystkiego należy dokonać rejestracji.

Każdy sklep, który zainteresowany jest ofertą, po wejściu na stronę: https://www.b2b.rozette.pl/ powinien wypełnić krótką ankietę, która ma celu przede wszystkim dostosowanie oferty cenowej do danego odbiorcy. 

Rekomendujemy stworzenie własnego konta samodzielnie, albo z pomocą pracownika firmy Rozette, który dotychczas obsługiwał danego odbiorcę. 

Sklep ma za zadanie ułatwić prowadzenie biznesu oraz wesprzeć odbiorców w nowej rzeczywistości.


REKLAMA

Wybrane ogłoszenia

Alpino Experience Dual Artist 12 kolorów
Ręcznie malowane torebki.
Solidny zszywacz o doskonałej ergonomii
To najtańsze urządzenie drukujące do zastosowań do ...
Podręczna drukarka etykiet
Idealna do domowego biura.
Wesołe, miłosne o wersja "zrobione".
Teczka wolnostojąca z 13 przegródkami.
Piękne różowe klipy z wyciętym serduszkiem.
Maseczki z indywidualnymi nadrukami typu logo, zdj ...

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Rozwiąż Quiz i wygraj!

    Marka Asarto podbija Facebooka i nagradza swoich fanów za twórczość. Właśnie ruszyła akcja wiedzy o materiałach eksploatacyjnych tej marki z cennymi nagrodami.

    Więcej…  
  • Sukcesja firmy po śmierci właściciela będzie prostsza.

    W niedzielę zacznie obowiązywać ustawa o sukcesji firm rodzinnych, która umożliwi sprawne kontynuowanie działalności przedsiębiorstwa po śmierci jego właściciela. Adresatem nowych rozwiązań są ponad 2 mln przedsiębiorców zarejestrowanych w CEIDG, z których przeszło 230 tys. ukończyło już 65 lat. Resort przedsiębiorczości i technologii zachęca ich, aby bezpłatnie i szybko zarejestrowali swojego zarządcę sukcesyjnego, który pokieruje działalnością firmy maksymalnie przez dwa lata po śmierci właściciela. Szefowa MPiT Jadwiga Emilewicz ocenia, że wejście w życie nowej ustawy ułatwi zmianę pokoleniową w polskich przedsiębiorstwach i stworzy podatny grunt do budowania wielopokoleniowych firm rodzinnych.

    Więcej…