Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Kolor, innowacyjność, funkcjonalność to główne cechy notesów samoprzylepnych Magic Pads. Sprawdźcie to sami.

Notesy samoprzylepne Magic Pads Stick’n to zupełna NOWOŚĆ na naszym rynku. Dostępne w ofercie firmy CX Dystrybucja od jakiegoś czasu zjednują sobie swoich wielbicieli przede wszystkim ze względu na swoje cechy. Otóż notesy samoprzylepne Magic Pads to rewolucyjne rozwiązanie – krawędź bloczka sklejona jest w sposób umożliwiający wyjmowanie karteczek w dowolnym kolorze bez konieczności rozrywania go. Notesy te dostępne są w kolorach pastelowych i neonowych w trzech rozmiarach: 76x76mm, 76x101mm, 76x127mm. Każdy bloczek zawiera mix 4 kolorów. Razem w każdym bloczku jest po 100 karteczek i jest on indywidualnie pakowany.


 


 

Twoja firma jest zainteresowana samplami produktu?

Napisz do nas e-mail na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w tytule maila wpisując: Magic Pads Stick’n - próbki.

UWAGA! Ilość sampli ograniczona.

Wybrane ogłoszenia

Teczka wolnostojąca z 13 przegródkami.
Firma Milan poszukuje handlowca!!
Nowość w ofercie Rozette.
Podręczna drukarka etykiet
Pióra wieczne i kulkowe na naboje.
Teczka Zippi Bag z metalowym zamkiem.
Idealna dla dzieci i dorosłych.
5 kolorów zabawy.
Polska marka artykułów czyszczących.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Szanowni Wystawcy i Zwiedzający targów RemaDays Warsaw!

    W związku z utrzymującymi się obostrzeniami związanymi z pandemią COVID-19, które nie pozwalają w obecnej sytuacji na organizowanie imprez targowych, pragniemy poinformować, że podjęliśmy decyzję o odwołaniu targów RemaDays w dniach 10-12.02.2021r. O terminie zastępczym poinformujemy bezzwłocznie gdy tylko sytuacja epidemiczna w Polsce i Europie ulegnie znacznej poprawie jednak nie później niż do 1.02.2021.

    Więcej…  
  • Zaczynamy wiosenne porządki

    Według badań przeprowadzonych przez London School of Hygiene & Tropical Medicine 92 procent testowanych telefonów komórkowych było skażonych potencjalnie szkodliwymi bakteriami, a co szósty uzyskał wynik pozytywny na obecność E. coli, najprawdopodobniej pochodzącej z toalety - niestety większość z nas lubi iść do niej właśnie z nim. Ale nie potrzebujesz mikroskopu, aby wiedzieć, że gadżety elektroniczne to magnesy na brud. Kurz i tłuszcz gromadzą się na ekranach z przerażającą prędkością. Włosy i okruchy znajdują pęknięcia, rowki i zakamarki z zabójczą dokładnością. Niegdyś lśniące powierzchnie padają ofiarą przebarwień o tajemniczym pochodzeniu. Oczywiście czysty sprzęt ładnie wygląda, dlatego na wiosnę zróbmy z nim porządek.

    Więcej…