Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Czy lubisz dekorować swoje mieszkanie przed świętami? Uwielbiasz ręcznie robione produkty? Cenisz oryginalność? Tak naprawdę wykorzystując zaledwie 2 produkty możesz wykonać nieskończenie wiele rzeczy. Dziś proponujemy wykonanie pięknej świecy. Obejrzyj film, w którym wyjaśniamy krok po kroku, jak ją stworzyć.

Do jej wykonania potrzebujesz:

Jak wykonać świeczkę? Zobaczcie krok po kroku w naszym filmie. 


Wybrane ogłoszenia

Najlepsza licencja tego roku!
Zestaw Kreatywny od ROZETTE
Dostępny w 7 kolorach.
Planery roczne, miesięczne, tygodniowe...
Fluo marki Main Paper
Zestaw zakreślaczy MP Poland
Kredki ołówkowe ścieralne 12 kol.
Książeczka idealna dla małych i dużych modniś. ...
Przepiękne plecaki - 2 propozycje.
Przyjaciel na Dobre i Złe Chwile
Idealne dla domowych artystów.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Czas zakupów wyprawki szkolnej!

    Początek roku szkolnego dla osób mających dzieci w wieku szkolnym jest tradycyjnie okresem zwiększonych wydatków wynikających z konieczności wyposażenia uczniów w podręczniki, przybory szkolne, mundurki oraz uiszczenia różnego typu obowiązkowych opłat związanych ze szkołą. Każdego roku wielu rodziców decyduje się także na wysłanie swoich dzieci na dodatkowe płatne zajęcia edukacyjne i ogólnorozwojowe.

    Więcej…  
  • Blogerzy (d)ocenili targi Insights-X

    Wizyta na targach Insights-X była dla nas szczególnym wyróżnieniem. Jako jedyne media z Polski uczestniczyliśmy w tym wydarzeniu. Razem z licznie przybyłą grupą redaktorów z całego swiata oraz grupą blogerów mieliśmy możliwość indywidualnych spotkań i prezentacji na stoiskach targowych. 

    Więcej…