Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Zaprzyjaźniony portal zabawkowicz.pl, przygotował zestawienie 10 najlepszych propozycji na prezent na zbliżające się Święta. Jakie produkty wybrała Magda Kordaszewska? O tym w naszym artykule.

Już niedługo czas, który szczególnie kojarzy nam się z prezentami. niejednokrotnie, gdy o nim pomyślimy, dopada nas pytanie: co kupić naszym dzieciom. Grę, zabawkę, sprzęt elektroniczny? Oczywiście starajmy się realizować marzenia swoich pociech, jednak dorzućmy do paczki od Mikołaja także prezent od siebie. I uwierzcie - możemy przemycić i coś fajnego i coś mądrego.

Jakiego wyboru dokonała Magda Kordaszewska?

Ma pierwszym miejscu oczywiście, co nas zresztą nie zaskoczyło, trafiły Fuzzyballe od firmy Leviatan - Poligrafia

FuzzyBall to piłki pokryte milutkim futerkiem. Nadmuchiwane, w różnych rozmiarach i kolorach. Dla młodszych i starszych. Wykorzystywane jako zabawka lub jako dekoracja pokoju dziecka. Bezpieczne do zabawy w domu i na dworze. jakie jeszcze mają zalety.

Zobaczcie na filmie.My także potwierdzamy wybór Magdy, a na zakupy piłek zapraszamy między innymi do hurtowni Ateneum.

Znalezione obrazy dla zapytania kupuj teraz

Wybrane ogłoszenia

Genialna książka dla dziewczynek.
Dla chłopca i dziewczynki
Zestaw zakreślaczy MP Poland
Przepiękne plecaki - 2 propozycje.
Pudełka tekturowe na prezenty od zajączka :) albo ...
Piórnik z najmodniejszej ostatnio kolekcji BESTIES ...
Zestaw Kreatywny od ROZETTE
Ołówek automatyczny.
Piórnik z kolekcji Coca-Cola do zadań specjalnych ...
Przyjaciel na Dobre i Złe Chwile
Książeczka idealna dla małych i dużych modniś. ...

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • No to ... pudło!

    Jak ja lubię Walentynki :) Tak naprawdę chyba lubię każde święto, bo każda okazja do celebrowania miłości jest dobra. Osobiście jestem już w tym wieku, że to, co bym bardzo chciała mieć, sama sobie kupię, dlatego prezenty - niespodzianki sprawiają mi dużo większą frajdę.

    Więcej…  
  • Pułapki zmniejszające produktywność Twojego zespołu

    Umiejętne zarządzanie zespołem to nie tylko proste wydawanie rozkazów i ustalanie celów. Zdarzają się utalentowani menadżerowie, którzy mają to po prostu we krwi. Ale dla większości z nas poprzeczka wisi bardzo wysoko. Jest to praca twarzą w twarz z drugim człowiekiem, a każdy człowiek ma inne potrzeby, motywacje i nawyki. Mamy własne style działania i miedzy innymi dlatego zarządzanie zespołem to nie jest zwykła ?bułka z masłem?.

    Więcej…