Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Biuwary Typograf

Rekomendujemy Dodaj do ulubionych
Kontakt DRUKARNIA TYPOGRAF
62-300 Września, ul. Działkowców 7

Sekretariat
tel. 61 640 09 99

E-mail: sekretariat@typograf.com.pl
https://typograf.com.pl/
Dodane 2 tygodnie i 5 dni temu

Opis

NOWOŚĆ!!

Biuwary na rok 2022/2023
bardzo przydatny produkt od teraz w ofercie firmy TYPOGRAF. Producent druków akcydensowych stworzył idealny podkład na biurko z kalendarzem aż na 2 przyszłe lata. Biuwar dostępny jest w 9 wersjacj graficznych, z czego 7 to bardzo inspirujące zdjęcia.  
Biuwary mają wymiar: 580x400 mm lub A3
 
Producent: 

Informacje dodatkowe

Zalety/ atuty Polski producent.

Lokalizacja

Września, Polska, Europa
Działkowców 7, 62-300

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 719
Wyświetlony: 141
Wygasa: 1 miesiąc i 2 tygodnie od teraz

Komentarze


Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Co może zepsuć opinię firmy na rynku?

    60 proc. pracodawców deklaruje, że wdrożyło standard zachowań wobec kandydatów do pracy. Jednocześnie osoby, które starają się o pracę, często czują się ignorowane przez pracodawcę. Tylko co piąty otrzymał informację o przyczynach niezatrudnienia – wynika z badania „Candidate Experience”. Tymczasem źle potraktowany kandydat nie będzie przychylnie nastawiony do produktów i usług danej firmy. Co trzeci nie zaaplikuje więcej do firmy, która nie zrobiła dobrego wrażenia w procesie rekrutacji, a 22 proc. odradzi aplikowanie innym.

    Więcej…  
  • Czas to waluta dwudziestego pierwszego wieku

    W dniu 12 kwietnia 2014 roku, na walnym zgromadzeniu wspólników, został wybrany nowy Zarząd oraz Rada Nadzorcza Konsorcjum Biuro Klub. Na jej czele stanął Krzysztof Porębski – Prezes firmy Biuro-LAND z Jaworzna. O planach, rynku biuroserwisowym oraz przyjaźni w biznesie rozmawia redaktor naczelna portalu scann.R - Daria Kostera.

    Więcej…