Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Działa już ponad rok. Wciąż poszerza ofertę. Codziennie oferuje nowe promocje. Swój asortyment dedykuje każdemu i do domu i do biura.

Z początkiem kwietnia wystartował ze sprzedażą kolejnej marki. Hitbiuro.pl - bo o nim mowa - to prężnie rozwijający się sklep z artykułami do biur, ale też do domu. Szeroki asortyment, bardzo przyjazna nawigacja oraz masa promocji cenowych i prezentowych to główne zalety sklepu. Nowa marka, która właśnie powiększyła zasoby strony https://hitbiuro.pl/ to marka PRISM.

PRISM to dynamiczna marka na rynku alternatywnych materiałów eksploatacyjnych. Ciągle się rozwija, ponieważ zapotrzebowanie na te produkty nadal wzrasta. Dobra jakość za niewygórowaną cenę to jej kluczowy atut. Obecnie większość firm stara się ograniczać wydatki, a zakup dobrej jakości zamienników po znacznie lepszej cenie oznacza dużą korzyść finansową dla wszystkich klientów.

Jeśli kiedykolwiek sądziłeś Drogi Czytelniku, że zakup tuszu to duży wydatek, myliłeś się. Ceny tuszy do najpopularniejszych drukarek zaczynają się już od niecałych 5 zł. Tak - 5 zł kosztuje tusz być może do Twojej drukarki. 

Zapraszamy na stronę sklepu: https://hitbiuro.pl/index.php?strona=wyszukiwarka_nazwa&fraza=prism, gdzie zaprezentowany jest cały asortyment materiałów eksploatacyjnych marki PRISM. 

Wybrane ogłoszenia

Kolorowe maseczki w dwóch rozmiarach.
5 kolorów zabawy.
Farby pakowane po 500 ml.
Recenzja stworzona przez Olę z : https://www.faceb ...
Firma Milan poszukuje handlowca!!
Nowość w ofercie Rafcom.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Mapowanie zespołu – Strategiczne zarządzanie potencjałem zespołu. Część I.

    O zespołach, pracy zespołowej, team buildingu, team bondingu pisze się dużo. Ostatnio jednak często słyszę od Klientów, że ich wyzwaniem są zespoły niejednorodne. Osoby należące do zespołu różnią się pod względem charakteru, wieku, doświadczenia i aspiracji, a jednemu menedżerowi trudno jest nimi zarządzić. Czy jest to nowy problem? Zapewne nie. W dzisiejszych czasach dochodzą jednak nowe czynniki różnicujące (jak chociażby różnice kulturowe między pokoleniami). 

    Więcej…  
  • Nowości 2021, które musisz mieć w swojej ofercie.

    Pomimo tego, że w tym roku prawdopodobnie sezonu targów szkolnych nie będzie my razem z branżą nie poddajemy się. Wirtualne targi, wirtualne prezentacje dostosowane do potrzeb naszych czytelników właśnie się tworzą.

    Więcej…