Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Choć rynkowe analizy pokazują, że w wyniku pandemii globalny rynek produktów luksusowych skurczył się w 2020 r. o 23 proc., eksperci są również zgodni co do tego, że ponadczasowe wyroby wciąż cieszą się powodzeniem wśród zamożnych klientów. A doświadczenia z przeszłości pokazują, że popyt na dobra ekskluzywne zwykle szybko wraca do poziomu sprzed zawirowań.

Marka Parker, która na naszym rynku oferowana jest przez firmę Newell Poland to dobro luksusowe z grupy artykułów piśmiennych. Jej produkty z serii Sonnet Essentials, Hemisphere Essentials, Jotter Poop Art, Jotter Gel, Waterman Expert Metalic cechuje wyjątkowość, o czym możemy przekonać się oglądając poniższy film. 

Zanim jednak przejdziesz do oglądnięcia tej prezentacji, polecamy I część prezentującą nowości Parker Sonnet, Parker 51, IM oraz Urban

 


Nowości 2021, które musisz mieć w swojej ofercie cz. 2.

 


Materiały graficzne przygotowane do wsparcia sprzedaży udostępnione zostały na stronie: https://drive.google.com/drive/folders/1qN13ZnyXeu0x1QiWZG3l7NqWeBlQK1Id

Polecamy subskrypcję kanały firmy Newell Poland na Youtube, aby na bieżąco być informowanym o kolejnych publikacjach. 

Wybrane ogłoszenia

SPRĘŻONE POWIETRZE CLEVERTON 600ml
To najtańsze urządzenie drukujące do zastosowań do ...
Teczka Zippi Bag z metalowym zamkiem.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Marcowe targi zabawek w Euro-Trade - videorelacja

    Tadeo Trading, Polesie, Rozette, Granna, Winning Moves, Meteor, Trefl, Simba, Artsana, Artyzan, Clementoni, Craft with Fun, Bam Bam, Playgro, Mega Creative, Cartamundi, Artyk, Egmont, Russel, Adamigo, Sun-day, Spin Master, Alexander, Albi, Zielona Sowa, Astra, Dan-mark, Pilot, Starpak, Corex, Bic, Kw Trade, Toma, St. Majewski, Jawa, Mattel, Interdruk, Herlitz, Hamelin, Newell, Derform, Eurospark, Trefl karty, Hasbro, Tactic, Foksal i oczywiście redakcja naszego magazynu - w takim gronie spotkaliśmy się w Krakowie na targach szkolno-zabawkarskich.

    Więcej…  
  • Komunijne szaleństwo prezentowe - czyli ranking tego, co Polacy dają swoim dzieciom.

    Zapewne nie będę obiektywna. Być może napiszę tu coś, co niektórych Czytelników poirytuje, jednak przyznam się szczerze, że zawsze sądziłam, iż Komunia to wyjątkowy dzień pod kątem wiary, a nie liczby prezentów. Niestety w dniu, w którym mój pierworodny miał stanąć przed Panem, zrozumiałam o co w tym wszystkim chodzi.

    Więcej…