Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

We wrześniu minął rok od premiery nowej oferty, jaką do swojego asortymentu wprowadziła firma Panta Plast Sp. z o.o. Na początku na rynek trafiło 7 modeli artykułów piśmiennych produkowanych w Indiach. Już wtedy jednak zapowiadano sukcesywne powiększanie tej liczby. Dziś po raz kolejny jesteśmy świadkiem kolejnych premier. Na rynek polski trafi tym razem aż 5 modeli długopisów marki UniMax. 

- To była świetna decyzja. Uzupełnienie naszej oferty w zupełnie nowe produkty okazało się nie tylko przysłowiowym strzałem w dziesiątkę, ale przede wszystkim zmotywowało nas do kolejnych odważnych decyzji. - komentuje Łukasz Komorowski, Dyrektor Handlowy w Panta Plast Sp. z o.o. - Decydując się na współpracę z Uni-Max Stationery wiedzieliśmy, że będzie to długookresowa kooperacja. - dodaje.

Rodzina długopisów UniMax to 17 wysokiej jakości produktów. Początkowo w Polsce pokazało się 7 najbardziej dostosowanych do naszego rynku modeli i od pierwszych tygodni osiągały one sprzedażowy sukces. Jak wówczas zapowiadał Zarząd firmy Panta Plast, w planach było oczywiście wprowadzenie pełnej oferty do Polski.

Z końcem listopada 2017 roku kolekcja UniMax dostępna u wyłącznego jej dystrybutora - firmy Panta Plast Sp. z o.o. wzbogacona została o poniższe modele:

NOWE DŁUGOPISY MARKI UNI-MAX W OFERCIE PANTA PLAST

Eeco

Długopis dla tych, którzy cenią sobie proste wzornictwo i doskonałą jakość. Niepowtarzalny design wraz z przyjemnością pisania tworzą idealną całość.

Właściwości:

- barwiony korpus i skuwka w kolorze tuszu
- wygodny obszar uchwytu do długiego i komfortowego pisania
- zatyczka zintegrowana z korpusem
- jednoczęściowa skuwka
- rozmiar końcówki 0,7 mm
- wkład z tuszem VISCO FLUID

EECOEECO

Tri Tec

Automatczny długopis z trójkątnym korpusem stworzony by zapwenić wygodę i styl. Chowany mechanizm i delikatny uchwyt sprawiają, że pisanie staje się przyjemne jak nigdy dotąd.

- długopis automatyczny
- uchwyt z antybakteryjnej gumy
- wygodny obszar uchwytu i trójkątny kształt zapewniają długie i komfortowe pisanie
- foliowany korpus
- posiada metalowe oraz chromowane elementy
- rozmiar końcówki: 0,7 mm
- wkład z tuszem VISCO FLUID

TRI TEK

Top Tek RT GOLD

Automatyczny długopis z serii GOLD jest specjalnie stworzony dla osób ceniących luksus i elegancję. Złota folia idealnie łączy się z galwanizowaną ZŁOTEM końcówką, klipem i końcówką 

- długopis automatyczny
- uchwyt z antybakteryjnej gumy
- wygodny obszar uchwytu zapewnia komfort pisania
- foliowany korpus w kolorze złotym
- posiada galwanizowane złotem elementy (klip, przycisk, końcówka)
- rozmiar końcówki: 0,7 mm
- wkład z tuszem VISCO FLUID

TOP TEK RT

Max Gel

Żelowy długopis z wkładem QUICK DRY GEL, to pełen elegancji model dla prawdziwych wielbicielki elegancji i stylu. 

- uchwyt z antybakteryjnej gumy
- wygodny obszar uchwytu zapewnia komfort pisania
- przezroczysty korpus
- grip i skuwka w kolorze tuszu
- dekoracyjne elementy stalowe dodają długopisowi elegancji
- rozmiar końcówki: 0,5 mm
- żelowy wkład QUICK DRY GEL

MAX GELMAX GEL

Top Tek Stick GOLD (Gel)

Żelowy długopis z wkładem QUICK DRY GEL z serii GOLD jest specjalnie stworzony dla osób ceniących luksus i elegancję. Złota folia idealnie łączy się z galwanizowaną ZŁOTEM końcówką i klipem.

- uchwyt z antybakteryjnej gumy
- wygodny obszar uchwytu zapewnia komfort pisania
- foliowany korpus w kolorze złotym
- posiada galwanizowane złotem elementy (klip, końcówka)
- rozmiar końcówki: 0,5 mm
- żelowy wkład QUICK DRY GEL

TOP TEK GEL STICK

TOP TEK GEL STICK

Pełna ich oferta dostępna jest na stronie firmowej: http://unimaxworld.eu/pl/products 

Sklepy i hurtownie zainteresowane samplami proszone są o kontakt z naszą redakcją: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 


Zobacz jak to się zaczęło:

Wybrane ogłoszenia

Kolorowe maseczki w dwóch rozmiarach.
Idealne do tworzenia zestawów prezentowych.
Recenzja stworzona przez Olę z : https://www.faceb ...
Płyny do czyszczenia sprzętu elektronicznego.
Farby pakowane po 500 ml.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Maile i spotkania to najwięksi pożeracze czasu w pracy

    Według badań zrealizowanych na zlecenie Ricoh przez Censuswide, największymi pożeraczami czasu w pracy są duża liczba wiadomości e-mail (41%) i spotkania (37%). Skutecznymi narzędziami, które przyczynią się do poprawy efektywności pracy są natomiast automatyzacja i sztuczna inteligencja. 65% badanych uznało, że wprowadzenie automatyzacji pewnych procesów wpływie pozytywnie na ich efektywność a 52% uznaje, że wdrożenie narzędzi wykorzystujących potencjał sztucznej inteligencji będzie miało pozytywny wpływ na sposób w jaki pracują. 45% respondentów wskazało, że dzięki nim byliby w stanie zaoszczędzić nawet 2 godziny dziennie. Badanie przeprowadzono na próbie 3 600 pracowników z 21 krajów w tym Polski, Niemiec i Francji.

    Więcej…  
  • Kupuj Prism i zostań Mistrzem Grilla!

    Cały czerwiec tego roku to wielkie święto wszystkich klientów marki PRISM. Dlaczego? Otóż firma Rafcom właśnie wystartowała z kolejną zapowiadaną promocją - idealną na zbliżające się wakacje. O szczegółach w naszym artykule.

    Więcej…