Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Firma CX Dystrybucja zdobyła uznanie w branży zabawkowej, zdobywając prestiżowe nagrody w konkursie Zabawka Roku. Konkurs ten, organizowany dwa razy w roku, przyciąga uwagę producentów, dystrybutorów, rodziców i dzieci z całej Polski. Wybrane w nim produkty spełniają najwyższe standardy edukacyjne, wyróżniają się jakością wykonania oraz funkcjonalnością.

Fabryka Bransoletek – Zabawka Roku Nagroda Dzieci 2024

Jednym z nagrodzonych produktów firmy CX Dystrybucja jest Fabryka Bransoletek, która zdobyła tytuł Zabawka Roku Nagroda Dzieci 2024. To innowacyjne zestawienie pozwala dzieciom na tworzenie własnych, unikalnych bransoletek, rozwijając ich zdolności manualne i kreatywność. Fabryka Bransoletek jest doskonałym przykładem na to, jak zabawa może wspierać rozwój artystyczny i motoryczny dziecka.

 

Avatar Tablet Manga – Zabawka Roku 2023

Avatar Tablet Manga, kolejny produkt CX Dystrybucja, zdobył nagrodę Zabawka Roku 2023. Ten interaktywny tablet łączy nowoczesne technologie z fascynującym światem mangi, oferując dzieciom edukacyjną zabawę na najwyższym poziomie. Dzięki różnorodnym aplikacjom i funkcjom, tablet ten rozwija umiejętności poznawcze oraz językowe, wprowadzając dzieci w świat cyfrowej edukacji.

 

Tablica Podświetlana Lumi Board – Zabawka Roku 2020

Tablica Podświetlana Lumi Board, nagrodzona tytułem Zabawka Roku Wyróżnienie 2020, to kolejny produkt, który zdobył uznanie zarówno dzieci, jak i rodziców. Lumi Board to innowacyjna tablica, która dzięki podświetleniu umożliwia tworzenie pięknych rysunków i projektów artystycznych. Jest idealnym narzędziem dla dzieci, które lubią rysować i eksperymentować z różnymi technikami plastycznymi, rozwijając przy tym swoje talenty.

 

kup teraz online

Zabawka Roku – Znak Jakości i Renoma

Konkurs Zabawka Roku nie jest zwykłym wydarzeniem – to prestiżowy znak jakości, który pomaga rodzicom w wyborze mądrych, bezpiecznych i rozwijających produktów dla swoich dzieci. Zdobycie tytułu Zabawka Roku staje się wizytówką produktu, potwierdzającą jego wartość i staranne wykonanie. Nagrody przyznawane w ramach konkursu nie są jedynie chwilowym wyróżnieniem, ale długoterminowym dowodem na jakość i funkcjonalność produktu.

 

Korzyści z oferowania w swoim sklepie Zabawek Roku

Posiadanie produktów nagrodzonych tytułem Zabawka Roku przynosi wiele korzyści zarówno dla producentów, jak i sprzedawców. Przede wszystkim zwiększa zaufanie klientów do sklepu, przyciąga uwagę rodziców poszukujących sprawdzonych prezentów oraz stymuluje sprzedaż. Produkty te często są szeroko promowane, co przyciąga nowych klientów i zwiększa ruch w sklepach. Oferowanie Zabawek Roku oznacza również dostarczanie najnowszych i najbardziej innowacyjnych produktów na rynku, co czyni sklep atrakcyjnym miejscem zakupów.

zabawki-roku

Podsumowanie

Firma CX Dystrybucja, dzięki swoim wyróżnionym produktom, takim jak Fabryka Bransoletek, Avatar Tablet Manga i Tablica Podświetlana Lumi Board, udowadnia, że potrafi tworzyć zabawki, które nie tylko bawią, ale również uczą i rozwijają. Zdobycie tytułu Zabawka Roku to dowód na wysoką jakość i innowacyjność produktów CX Dystrybucja, co czyni je doskonałym wyborem dla rodziców pragnących inwestować w rozwój swoich dzieci.

Wybrane ogłoszenia

Nowy wymiar biurowej elegancji!
Dla dzieci 4+ z 20 aktywnościami.
Pióra wieczne i kulkowe na naboje.
Samoprzylepne uchwyty do większości rodzajów kabli ...
Przyjaciel na Dobre i Złe Chwile
Kredki ołówkowe ścieralne 12 kol.
Idealne dla domowych artystów.
Poszukiwany przedstawiciel handlowy!!
Poszukiwani pracownicy
Książeczka idealna dla małych i dużych modniś. ...

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Profesjonalne rozwiązanie do wideokonferencji Kensington - przegląd

    Profesjonalne rozwiązanie do wideokonferencji firmy Kensington to dobra opcja ?pod klucz? dla tych, którzy potrzebują kompletnego systemu do łączenia się ze współpracownikami, klientami, a nawet rodziną. Najnowsza oferta kamer z rodziny kamer internetowych Kensington to produkty, które zapewniają fantastyczny sygnał wideo. Po dodaniu światła pierścieniowego i produktów montażowych otrzymujemy pełny i profesjonalny system do videokonferencji.

    Więcej…  
  • Ponad połowa Polaków nie przeczytała żadnej książki w ciągu ostatnich 12 m-cy

    Według danych Krajowego Instytutu Mediów (KIM), pochodzących z Badania Założycielskiego, w ciągu ostatnich 12 miesięcy żadnej książki (zarówno drukowanej jak i w wersji elektronicznej), nie przeczytało 56% Polaków. Co najmniej jedną książkę przeczytało 44% badanych, w tym: 1-2 książki przeczytało 16,4% Polaków, od 3 do 4 książek ? 10%, a pięć i więcej książek - 17,5% badanych. Badanie przeprowadzono wśród osób od 16 roku życia (16+).

    Więcej…