Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Plannery tygodniowe

Rekomendujemy Dodaj do ulubionych
Kontakt Pytania o produkt proszę skierować do BOK@mainpaper.com
https://tiny.pl/cc5ss

Opis

PLANNERY TYGODNIOWE NA CAŁY ROK

Bardzo dobrze wykonane plannery w formacie A4. Posiadają 54 kartki, na każdy tydzień każdego roku. Na każdej stronie znajdują się wyszczególnione dni tygodnia, miejsce na listę spraw do zrobienia, bądź o rzeczach, o których nie można zapomnieć oraz miejsce na inne notatki. 

Planner posiada 2 mocne magnesy z tyłu, co umożliwia przymocowanie go na lodówce, gdzie bardzo stabilnie będzie wisiał. 

W ofercie firmy Main Paper, której przedstawicielem na Polskę jest MP Poland, dostępne są 2 wzory kolorystyczne: PN123-09 i PN123-11, czyli dla chłopców i dla dziewczynek.

Produkt jest w języku polskim, jednak uznajemy to za duży plus zwłaszcza dla młodzieży uczącej się języków obcych :) 

Nasza ocena 10/10. 

W katalogu firma MP Poland znajdziemy dużo więcej ofert do wsparcia planowania. 

Szczegóły na stronie: https://tiny.pl/cc5ss 

Lokalizacja

Grodzisk Mazowiecki, Polska, Europa
Chrzanowska 7, 05-825

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 847
Wyświetlony: 514
Wygasa: 2024-09-30 15:44:00

Komentarze

comments powered by Disqus

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Home office ? jak sprostać nowej rzeczywistości?

    Home office, czyli biuro domowe, stało się popularnym sposobem pracy w czasie pandemii koronawirusa. Część z nas spotkała się już wcześniej z możliwością pracy z domu, choć najczęściej nie w pełnym wymiarze godzin. Dla niektórych jest to całkowita nowość. Podpowiadamy, w jaki sposób zorganizować dzień pracy, aby uzyskać jak najlepsze efekty, jednocześnie dbając o dobre samopoczucie.

    Więcej…  
  • Część mikro- i małych firm z branży może nie przetrwać podwyżek cen gazu.

    370 proc. ? o tyle zgodnie z cennikiem PGNiG wzrosły stawki za gaz dla przedsiębiorstw w ciągu ostatniego półrocza. Taki wzrost kosztów z pewnością przełoży się na ceny produktów i usług, o czym mówią pesymistyczne prognozy dotyczące inflacji, ale nie wszystkim firmom uda się w ten sposób zrekompensować podwyżki. To z kolei może wpłynąć na większą skalę upadłości, szczególnie wśród mniejszych podmiotów. Doraźne krótkoterminowe inicjatywy rządu mogą nie poprawić sytuacji ? ocenia Konfederacja Lewiatan.

    Więcej…